zarf şeklinde kartvizit

Kartvizit Tasarımları - zarf şeklinde kartvizit ...

Konu Kapatılmıştır
zarf şeklinde kartvizit
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

zarf şeklinde kartvizit

Alt 09-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar zaman probleminden dolayı mesajı gereken zaman içinde düzeltemedim bu yüzden özür dilerim kartın baskıya giden son durumunu yüklemek istedim cünkü gecen sefer biliyorsunuz baskıya giden son halini değilde yanlışlıkla müşteriye onay için gideni yüklemişim ve bunu da arkadaşların tasarımdaki logoya olan yorumları sırasında farkettim ayrıca kart baskıya çok acil olarak girmişti ve baskıdan önce kartı buraya upload etmem imkansızdı baskıya giren karta yorum yapmanın mantıksız olduğu söylemekte sizde haklısınız belki ama ben yine de farklı düşünceleri ve yorumları almak bakımından bu calışmayı yüklemek ve sizinle paylaşmak istedim ilginiz için teşekkür ederim

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konu bir kez açılmış, çalışmanızın yeni halini aynı başlık altında tekrar sunabilirsiniz...
zarf şeklinde kartvizit
Ayrıca önceki başlığınızda olduğu gibi çalışmanızdaki iletişim bilgilerini gizleyiniz... konu kapatılmıştır...
Konu Kapatılmıştır