Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel)

Afiş Tasarımı - Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel) ...

N. Eser ULUHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 03-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bitkisel ürünler satışı yapan bir firmaya ait bir afiş çalışması.
Afişte yaza formda girmek isteyenlerin kilo kontrolünü yapmaları gerektiğini kilo vermeleri gerektiğini anlatmaya çalıştım. Yani kısacası Kilo vermeden aşağıdaki ürünleri nasıl kullanacaksın? Der gibi ...

Bu ürünle ilgili olarak Zayıflama taahhütü vermeyen bi konsept aklına gelen olursa paylaşabilirmi? 4-5 konsept yaratmam gerekli Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

smmugler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 03-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
anlaşılması zor olmuş sanki.
Bu mesajdan alıntı yap

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 03-04-2009 #3
anlaşılması zor olmuş sanki.
Bikini kullanıcaktım ama bulamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafek(27)

Yrd. Grafiker / Diyarbakır

Alt 03-04-2009 #4
İnanır mısınız, bir an google reklamı zannettim. Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel)

Afiş genel olarak güzel, lakin yazı fontunu ve yazıya vermiş olduğunuz efekti değiştirirseniz daha güzel olabilir. Font olarak, daha ciddi duran herhangi birini kullanabilirsiniz. Ayrıca vermek istediğiniz mesajı, bikinili bir hatun koyarak daha iyi ve kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2009 #5
Dostum arkaplan renkleri yaza uygun değil.
Font seçimi biraz daha cıvıl cıvıl olması gerekir. Çalışmada opacity si düşük olarak imzana gerek yok. Burdan çalıpta bu afişi kimse kullanmaz Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel)
Ve şöyle düşün soru soruyorsan onlara daha çok kafa yoraiblcekleri bir tasarım yap. Yani yorumlamayı onlar yapsın.

Ve şu yaratmak kelimesini bi arkadaş olarak rica ediyorum çok kullanma. Bunu tartışması çok olmuştur. Dünyada kimse bir şey yaratamaz. Üretir. Üretkendir.
Beyin hiç bir şeyi yoktan varedemez yada insan. Sadece birleştirip yeni bir konsept sunar. Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel)
Bu mesajdan alıntı yap

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 03-04-2009 #6
böyleydi böyle oldu diyip şişman bir bayan ile zayıf olanını koyabilirsiniz biraz klasik oldu ama Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel)
Bu mesajdan alıntı yap

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 03-04-2009 #7
Dostum arkaplan renkleri yaza uygun değil.
Font seçimi biraz daha cıvıl cıvıl olması gerekir. Çalışmada opacity si düşük olarak imzana gerek yok. Burdan çalıpta bu afişi kimse kullanmaz Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel)
Ve şöyle düşün soru soruyorsan onlara daha çok kafa yoraiblcekleri bir tasarım yap. Yani yorumlamayı onlar yapsın.

Ve şu yaratmak kelimesini bi arkadaş olarak rica ediyorum çok kullanma. Bunu tartışması çok olmuştur. Dünyada kimse bir şey yaratamaz. Üretir. Üretkendir.
Beyin hiç bir şeyi yoktan varedemez yada insan. Sadece birleştirip yeni bir konsept sunar. Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel)

Yaratmak kelimesinde haklısın. Pardon.
Yorum için teşekkürler.
Demek istediğim bu konuda taahhüt vermeden bişeyler üretmem gerekiyor. Fikri olan varmı ? idi...
Bu mesajdan alıntı yap

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 03-04-2009 #8
böyleydi böyle oldu diyip şişman bir bayan ile zayıf olanını koyabilirsiniz biraz klasik oldu ama Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel)
Zayıflama Ürünü Afiş Tasarım (Bitkisel) düşündüm ama orda açıkça zayıflayacaksınız demek oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 03-04-2009 #9
haklısınız ama insanlar hiçbir zaman gerçeği görmek istemezler bence yapın.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 03-04-2009 #10
emegine sağlık arkadaşım ama ben bir kaç şeye deeyinmek istiyorum afına sıgınaraak..
1-) renkler yaza ve bitki özlü bir ilaç firmasına gitmemiş renk seçimin yanlış..
2-)Görsel seçimininde yanlış oldugunu düşünüyorum..

bence tekrar üzerinde çalışmanı tavsiye ederim
başarılar diliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları