ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush - ZBrush Öğrenelim mi ? ...

ZBrush Öğrenelim mi ?
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19

ZBrush Öğrenelim mi ?

Alt 18-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3D Parogram Kullanıyoruz

Organik modellemeye geçicem, yada hangi 3D programı bu kadar detaylı modelleme özelliğine sahip diyorsanız.

ZBrush Öğrenebiliriz çok lazım değilmi ? sizce !

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?

ZBrush Öğrenelim mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öğrenelim Gökhan ZBrush Öğrenelim mi ?
Sen iste yeterki :P
Buarada şaka bir yana çalışmalar sana mı ait? ZBrush Öğrenelim mi ?
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2010 #3
öğrenelim Gökhan ZBrush Öğrenelim mi ?
Sen iste yeterki :P
Buarada şaka bir yana çalışmalar sana mı ait? ZBrush Öğrenelim mi ?
inan bu sitede 5-10 kişi var sizler öğrenin , siz iyi olun be ZBrush Öğrenelim mi ? engin bilgilerim, yeteneklerim ve tecrübelerimden siz faydalanın bunun sonsuz maneviyatı bana yeter :rofl: beni siz yarattınız , sizler için varım, alkışlarla varım , tabiki çalışmaların hepsi bana ait değil, aslında hiç biri bana ait değil, ama olsun bu sorun değil örnek olun diye koydum, bi program öğrenicekseniz ne öğreniceğimizi bilelim ZBrush Öğrenelim mi ? vay be g.ecglr yıllar oldu hey gidi yıllar , eskiden bu programlarmı vardı, daha neler çıkacak :surprised: senide yıllardır tanırım hiç bu kadar anlam dolu yorum yapmamıştın çok çok tşkler, ZBrush Öğrenelim mi ? bu arada şaka bir yana autocad ders sözünü unutmadık, yeni konularıda bekleriz başarılar ZBrush Öğrenelim mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2010 #4
Ne zaman başlıyor dersler? ZBrush Öğrenelim mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
melike-_- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melike-_-

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 18-01-2010 #5
evet öğrenelim çok lazımm ZBrush Öğrenelim mi ?
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2010 #6
Ne zaman başlıyor dersler? ZBrush Öğrenelim mi ?
evet öğrenelim çok lazımm ZBrush Öğrenelim mi ?
arkadaşlar sınıf kontenjan olayları tamamdır, şimdiden 3 üye hazırız , 10nu tamamladıkmı başlıyoruz, yanlız küçük bi sorun var, hoca yok, bende birileri çıksında sihirli değinek kullanıversin diye bekliyorum bakalım, olmadı hep birlikte kurcalar kurcalar bozarız, bişey ler çıkar ortaya, hadi hayırlısı ZBrush Öğrenelim mi ? ne kadar lazım bi program olduğunu da öğrenmeye başladıktan sonra karar verelim melike, zorsa gerek yok bence :rofl: zaten kanım ısınmadı bu programa şimdilik mesafeli duruyorum tabi ilerde kısmet ne olur bilemem belki bi yakınlaşma olabilir :rofl: her şey zamanla be dostlar ZBrush Öğrenelim mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 18-01-2010 #7
Gökhan, dersleri bende bekliyor olacağım..Yok sadece başlıyalımmı diye bir başlık attıysan ZBrush kullanım için bilgi? sıraya gireceksinZBrush Öğrenelim mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2010 #8
Benim de elimde program yok zaten ZBrush Öğrenelim mi ? kısmet bakalım. yer de yen de dar şimdilik desenize...
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2010 #9
Gökhan, dersleri bende bekliyor olacağım..Yok sadece başlıyalımmı diye bir başlık attıysan ZBrush kullanım için bilgi? sıraya gireceksinZBrush Öğrenelim mi ?
bak şimdi o zaman şaka bir yana 2dk ciddi olmalıyım ZBrush Öğrenelim mi ? sen içini ferah tut, profesyonellerin ellerine bırak kendini, burda efoja, melike gibi zbrush ustaları var ZBrush Öğrenelim mi ? ben senin konunu ilk kez görüyorum, en çok sana faydalı olucak, her gün buraya bu programla ilgili bir ders eklemek istiyorum, gerçekten hem yapalım, uraşalım hemde yaptıklarımızı paylaşabiliriz, yani konunun açılış amacı , bu programa ben başlıyorum, konu bölümünde benden başka başlık olmadığı için neye başladığımın endişesini taşıyordum ZBrush Öğrenelim mi ?,benim gibi başka normal arkadaşları davet etmek istedim :rofl: seni görmek çok iyi geldi bana, ders paylaşıcamda , kime paylaşıcam diye düşünüyordum, kendimi ve paylaşımcı ruhumu kimlere faydalı kullanabilirim diye düşünüyordum ZBrush Öğrenelim mi ? çok saolun başlayalım o zaman ZBrush Öğrenelim mi ?
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2010 #10
Benim de elimde program yok zaten ZBrush Öğrenelim mi ? kısmet bakalım. yer de yen de dar şimdilik desenize...
efoje mahmut hoca nedemişti bi hatırla, bi hatırla lütfen sene 1965 eğitimhane çatısı olan bir yer değildir, eğitim her yerdir , her yerde eğitim yapılabilir yer ne kadar dar olursa olsun , önemli olan birlik beraberlik :rofl: inanmak herşeyden önemli ZBrush Öğrenelim mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları