Zbrush

3D Studio Max - Zbrush Sponsorlu Bağlantılar Merhaba; Konu yerini yanlış seçtiğimin farkındayım ama zbrush başlığı bulamadım ve çalışmamı buraya koyuyorum Detaylar;Çalışma referans fotoraflarını çekmek için elimde makina yoktu daha doğrusu daha önceden öylesine çekilmiş ...

Zbrush
paidar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paidar

Grafiker / İstanbul

Zbrush

Alt 06-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba;
Konu yerini yanlış seçtiğimin farkındayım ama zbrush başlığı bulamadım ve çalışmamı buraya koyuyorum
Detaylar;Çalışma referans fotoraflarını çekmek için elimde makina yoktu daha doğrusu daha önceden öylesine çekilmiş fotoraflarımı büyük uğraşlarla ön ve yan konumuna getirmek zorunda kaldım ve buda kaymalara neden oldu
Bu kaymalar nedeniyle ve elimdeki eksik materyallerden dolayı göz kısımları oturmadı ve uğraşmak istemedim
Render konusunda hiç uğraşmadım o yüzden buna daha çok bir taslak diyebiliriz gördüğünüz tüm hata ve eksikleri yazabilirseniz çok sevinirim.

not:insan kendini modellediği ve animasyon haline getirdiği zaman inanın biraz korkuyor :smile:
[IMG]Zbrush[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

...Elite.... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...Elite....

Grafiker / Antalya

Alt 06-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence taslak hali bile çok güzel olmuş. Gerçekten zor bir program bence.
Ama çalışman başarılı eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2009 #3
Zbrush ile organik modelleme 3Dmax'e kıyasla çok çok daha basit, 3d MaX'de 10 saat'de yapılıcak organik bir modeli, Zbrush ile 1 saatde yapabilirsiniz, tabi bu örnek, önemli olan Zbrush kulanmayı bilmek, bu programla max'de veremiyeceğiniz detayları verebiliyorsunuz, başarılı çalışma harika oluyor. :alkis:
Bu mesajdan alıntı yap

paidar

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2009 #4
Teşekkür ederim programda henüz amatörüm yani kurcalayarak en fazla bu kadar buldum ama dün internetten tutoriallere baktığımda yeni şeyler öğrendim fakat ne yazıkki demo sürümünün bitmesine 3 gün kaldı
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2009 #5
Zbrush eğitim videosu bulmak zor, ama çok iyi kitaplar var piyasada
Bu mesajdan alıntı yap

paidar

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2009 #6
Kitapa Hiç rastalamadım söylediğiniz iyi oldu bi araştırmak gerekiyor