Zebra görünümlü Deve yapımı yardım

Fireworks - Zebra görünümlü Deve yapımı yardım Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar.Fireworks programında linktede görüldüğü gibi zebra desenli deve yapımını anlatabilirmisiniz rica etsem. Sorumluluk sınavım var bir türlü yapamadım veyahut buna benzer bir video 19 'unda sınavım var ...

askorucum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

askorucum

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 16-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.Fireworks programında linktede görüldüğü gibi zebra desenli deve yapımını anlatabilirmisiniz rica etsem. Sorumluluk sınavım var bir türlü yapamadım veyahut buna benzer bir video 19 'unda sınavım var yardımcı olursmunuz lütfen

Yukarıda görüldüğü gibi olucak. Photoshopta yapılmayacak, fireworkste olacak kullanılan resimleri atabilirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

askorucum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

askorucum

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 17-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmu yardım edebilecek arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 18-06-2012 #3
Zamanında Photoshop dersinde ödev olarak verilen hayvan birleştirme konusunda yaptığım bi çalışamanın PSD hali.

Buradan İndirebilirsiniz | 7 MB

Photoshopta yapılmayacak demişsin ama Fireworks kullanmıyorum üzgünüm. Fikir olsun diye yolluyorum. Umarım bi işine yarar.

Bu mesajdan alıntı yap