Zeka oyunları duyuru afişleri

Afiş Tasarımı - Zeka oyunları duyuru afişleri Sponsorlu Bağlantılar Bu şekilde ana şablon aynı, sadece renkler değişiyor ve 13 farklı duyuru afişi hazırladım. Ben bunlardan sadece iki tanesini paylaşıyorum. Birinde arka fonu beyaz olarak kullandım, diğerinde de ...

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu şekilde ana şablon aynı, sadece renkler değişiyor ve 13 farklı duyuru afişi hazırladım. Ben bunlardan sadece iki tanesini paylaşıyorum.

Birinde arka fonu beyaz olarak kullandım, diğerinde de çerçeve ile uyumlu, kenarlardan merkeze doğru soluklaşan bir fon kullandım. Hangisinin daha iyi olduğu konusunda özellikle yorum yazabilirseniz çok memnun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yavuzcan1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuzcan1905

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 17-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş eline saglık.
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-07-2011 #3
Bir dahaki sefere hangi güzel işle burda olacağınızı merak ediyorum. Zeka oyunları duyuru afişleri Tüm çalışmalarınız ciddi anlamda birbirinden güzel ve ilham verici. Zaten çalışmalarınızın takipçisiyim. Zeka oyunları duyuru afişleri Yeşil olan çalışmadansa diğeri daha hoşuma gitti. Renk tonları daha yumuşak benim fikrim tabi. Elinize sağlık, güzel iş çıkarmışsınız. Zeka oyunları duyuru afişleri
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 18-07-2011 #4
emeğinize sağlık çok iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
BSk Ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BSk Ajans

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 18-07-2011 #5
Bomba gibi, Tebrik ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-07-2011 #6
Bir dahaki sefere hangi güzel işle burda olacağınızı merak ediyorum. Zeka oyunları duyuru afişleri Tüm çalışmalarınız ciddi anlamda birbirinden güzel ve ilham verici. Zaten çalışmalarınızın takipçisiyim. Zeka oyunları duyuru afişleri Yeşil olan çalışmadansa diğeri daha hoşuma gitti. Renk tonları daha yumuşak benim fikrim tabi. Elinize sağlık, güzel iş çıkarmışsınız. Zeka oyunları duyuru afişleri
Dostum bana nasıl bir ilham kaynağı olduğunu anlatamam. Sana bir geniş kapsamlı bir teşekkür yazısı yazmıştım ama yanlışlıkla silindi. Bunları okuduğum zaman gece vakit epey ilerlemişti ve oturdum yeni birşeyler tasarlamaya başladım ama şu aralar daha çok website tasarımları ile uğraşıyorum. Çok tıymetli yorumun için sağol.
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-07-2011 #7
güzel olmuş eline saglık.
Çok teşekkür ederim kıymetli yorumun için.

emeğinize sağlık çok iyi çalışmalar
Sağol dostum, yorumlarınız beni cidden çok cesaretlendiriyor.

Bomba gibi, Tebrik ediyorum
Bu kadar beğeni toplayacağını sanmıyordum ama çok güzel yorumlar geldi. Çok sağol arkadaşım, ben de bomba gibi oldum doğrusu.
Bu mesajdan alıntı yap