Zeka Oyunları Logo Çalışmam

Logo Tasarımları - Zeka Oyunları Logo Çalışmam ...

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 10-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel bir çalışma değil ama yine de paylaşayım istedim. Parçaların içindeki yazılar zeka oyunlarından bazılarının isimleri. Aslında her parçaya bir oyun ismi yazayım dedim ama o da çok detaylı olur diye düşündüm.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Düşünce ve uygulama olarak gayet güzel fakat küçük olarak kullanıldığı zaman sıkıntı çıkar mı diye merak ediyorum. Elinize emeğinize sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
mr.grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.grafik

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-08-2011 #3
Fikir olarak başarılısınız...Renkler konusunda bir sıkıntı mı var yoksa renkler başka anlamlar mı çagrıştırıyor........yinede tebrikler kötünün iyisi...
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 10-08-2011 #4
güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık
yalnız dağınık parçaların birkaçını çapraz yapsaydınız biraz daha hareketlilik katabilirdi çalışmanıza birkaçını birbirine biraz daha yakınlaştırmanız da bu hareketliliği desteklerdi
emeğinize sağlık tekrar
Bu mesajdan alıntı yap
mugurgok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mugurgok

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2011 #5
Logodan ziyade afiş olarak düşünseniz daha mantıklı bence. Puzzleların arasındaki yazılar kaybolur gider yoksa
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 13-08-2011 #6
Fikir olarak başarılısınız...Renkler konusunda bir sıkıntı mı var yoksa renkler başka anlamlar mı çagrıştırıyor........yinede tebrikler kötünün iyisi...
Yorum için teşekkür ediyorum ama kötünün iyisi demeniz beni üzdü doğrusu. Renkler olarak bir sıkıntı yok, ne gibi bir sıkıntı olabileceğini de söylerseniz daha aydınlatıcı olacak sanırım. Şu şu şu sebeplerden dolayı kötü derseniz daha faydalı olur. Eleştiri kabul ederim ama sebepleri de söylenirse bana faydası dokunur. Mesela şu iki rengi kullanabilirdin diyebilirdiniz. Yine de teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
hasana11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasana11

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-08-2011 #7
amacı çok belli etmiş diyebilirim fikir çok iyi ama bi logo olmaz anca amblem olabilir. santranç oyun vs..
Bu mesajdan alıntı yap
sero swordson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-08-2011 #8
ne demek profesyonel çalışma değil?! basbayağı profesyonel olmuş.
tebrik ederim aynı zamanda afiş tasarımı olmuş bu. ilgi çekici, konuya uygun, renk uyumu idare eder ve bunu size sipariş eden kurum yetkilisi olarak kabul ediyorum. yani kabul ederdimZeka Oyunları Logo Çalışmam kendinizi size iş vermiş bir müşteri olarak görün ve yapılan işe o gözle bakın.
olmuş. tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-08-2011 #9
ne demek profesyonel çalışma değil?! basbayağı profesyonel olmuş.
tebrik ederim aynı zamanda afiş tasarımı olmuş bu. ilgi çekici, konuya uygun, renk uyumu idare eder ve bunu size sipariş eden kurum yetkilisi olarak kabul ediyorum. yani kabul ederdimZeka Oyunları Logo Çalışmam kendinizi size iş vermiş bir müşteri olarak görün ve yapılan işe o gözle bakın.
olmuş. tebrikler.
Teşekkür ediyorum, logo için fazlaca büyük dediğiniz gibi, motive oldum doğrusunu söylemek gerekirse.
Bu mesajdan alıntı yap
musti790 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musti790

Öğrenci (Diğer) / Kilis

Alt 17-08-2011 #10
Güzel çalışma olmuş emeğinize sağlık Zeka Oyunları Logo Çalışmam.Puzzle parçaları biraz daha büyük olsa belki parçaların üzerindeki yazılar okunabilirdi diye düşünüyorum.Logoyu web sayfasında mı kullanacaksınız?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları