Zeka Oyunları Yarışması Afiş Tasarımı

Afiş Tasarımı - Zeka Oyunları Yarışması Afiş Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Her hafta yapılacak olan zeka oyunları yarışması için tasarladığım afiş çalışması. Eksiklerini veya fazlalıklarını söylerseniz çok memnun olurum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim....

dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

ünlem

Alt 11-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Her hafta yapılacak olan zeka oyunları yarışması için tasarladığım afiş çalışması. Eksiklerini veya fazlalıklarını söylerseniz çok memnun olurum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok güzel.
Sadece yarışmanın ismi daha önde belirgin olabilirmiydi diye düşündüm. Bu şekilde biraz zayıf kalmış gibi. Belki de bir hiyerarşi düzenlemesi gerekebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2011 #3
düşünce süper uygulamada tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
Ejder'Graphıc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ejder'Graphıc

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2011 #4
harika Zeka Oyunları Yarışması Afiş Tasarımı tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 11-02-2011 #5
Çok güzel.
Sadece yarışmanın ismi daha önde belirgin olabilirmiydi diye düşündüm. Bu şekilde biraz zayıf kalmış gibi. Belki de bir hiyerarşi düzenlemesi gerekebilir.
Yarışmanın aslında bir ismi yok. Daha doğrusu yarışmadan ziyade her hafta yapılacak bir etkinlik olarak düşünmüştük. Hiyerarşik düzen için de çok fazla şey denedim ama ancak bu şekilde sade ve güzel bir görüntü oluşturabildim. Neredeyse denemediğim varyasyon da kalmadı doğrusu. Ama çok teşekkürler.

düşünce süper uygulamada tebrikler
Teşekkür ederim.

harika Zeka Oyunları Yarışması Afiş Tasarımı tebrikler..
Çok sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
fikralem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fikralem

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-02-2011 #6
Arkaplandaki o dönemeç varya hani orda kalın çizgiler onu kaldırabilir veya harmanlama modlarıyla kullanabilirsin daha hoş görünür ve alt kısımdaki 4 renkten oluşan vektörü kaldırabilir çerçeve şeklindeki açıklayıcı yazıyı alt kısma ekleyebilirsin. Aslında başarılı bi çalışma fikirde güzel, üstünde birazdaha çalışırsan daha güzel olur (bence).
Bu mesajdan alıntı yap

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 16-02-2011 #7
Arkaplandaki o dönemeç varya hani orda kalın çizgiler onu kaldırabilir veya harmanlama modlarıyla kullanabilirsin daha hoş görünür ve alt kısımdaki 4 renkten oluşan vektörü kaldırabilir çerçeve şeklindeki açıklayıcı yazıyı alt kısma ekleyebilirsin. Aslında başarılı bi çalışma fikirde güzel, üstünde birazdaha çalışırsan daha güzel olur (bence).
Çok Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap