zemin rengi

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - zemin rengi ...

zemin rengi
stars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stars

Hiç Biri / İzmir

zemin rengi

Alt 30-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar A5 boyutunda bir el broşürü hazırlayacağım... sayfanın zeminine renk verebiliyormuyuz? verebiliyorsak nasıl verebiliyoruz? yanlış anlaşılmasın, sayfaya çizdiğim herhangi bir objenin (kare, daire vs...) içine değil...tam olarak sayfanın zeminine renk vermek istiyorum... sayfa otomatik olarak beyaz açılıyor... ayrıca renk geçişli olacak... mesela; maviden başlayarak sayfanın altına doğru beyazlaşacak... yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim...iyi çalışmalar herkese...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Evet ıstersenız bunu yapabılırsınız..İstersenız her hangı bir jpg resmı bıle backgraund olarak kullanabılırsınız...Forumda bununla ılgili acıklama mevcuttu...Yınede tarıf edeyım...Layout=page bakcground buradan ıstedgınızı degsıtırebılırsınız...İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
stars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stars

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-06-2009 #3
teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için... Layout=page bakcground aradığım yerdi... corele tam olarak hakim olmamakla birlikte bir takım şeyleri biliyorum...devede kulak misali yani zemin rengi PAGE BACKGROUND kısmından yapılabileceğini tahmin ediyordum, zira foruma yazmadan önce baya bir aradım corelde...herhalde fazla aramış olacağım ki gözümün önündekini göremedim...tekrar teşekkür eder sizede iyi çalışmalar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap