Zemin üzerine logo

Logo Tasarımları - Zemin üzerine logo Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşalar. Konu mevcutsa özür dilerim lakin aradım fakat bulamadım yada ne ayzacağımı bilemedim. Birçok yerde karşılaşıyorum farklı zeminler üzerine logo çalışmaları oluyor dolayısıyla albenisi yüksek çalışmalar ortaya ...

Zemin üzerine logo
exi10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exi10

Grafiker / Gaziantep

Dosya23

Zemin üzerine logo

Alt 24-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşalar.
Konu mevcutsa özür dilerim lakin aradım fakat bulamadım yada ne ayzacağımı bilemedim. Birçok yerde karşılaşıyorum farklı zeminler üzerine logo çalışmaları oluyor dolayısıyla albenisi yüksek çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Aşığıdaki örneklerde olduğu gibi.Bu çalışamalrı tam oalrak nasıl yapmaktayız vektörel içizimlerde illustratoru kullanmaktayım. Photoshop yada illustrator hangi programla yapılıyor ve nasıl yapılıyor biraz bilgi verirseniz minettar kalırım. Şimdiden teşekkürler
Zemin üzerine logo
Zemin üzerine logo
Zemin üzerine logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşalar.
Konu mevcutsa özür dilerim lakin aradım fakat bulamadım yada ne ayzacağımı bilemedim. Birçok yerde karşılaşıyorum farklı zeminler üzerine logo çalışmaları oluyor dolayısıyla albenisi yüksek çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Aşığıdaki örneklerde olduğu gibi.Bu çalışamalrı tam oalrak nasıl yapmaktayız vektörel içizimlerde illustratoru kullanmaktayım. Photoshop yada illustrator hangi programla yapılıyor ve nasıl yapılıyor biraz bilgi verirseniz minettar kalırım. Şimdiden teşekkürler
Mock up nasıl kullanılır - videolu anlatım

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
exi10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exi10

Grafiker / Gaziantep

Bu mesajdan alıntı yap