Zeryam Bayan Kuaförü Ayaklı Tabela Çalışması

Deneme Çalışmalar - Zeryam Bayan Kuaförü Ayaklı Tabela Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Bir bayan kuaförü için ayaklı tabela çalışması. Müşteri özellikle çok renkli bir tasarım istedi. Yoruma açık arkadaşlar grafik konusunda pek bilgim yok renk kullanımı konusunda da... bunları göz ...

soresger2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soresger2121

Grafiker / Diyarbakır

Alt 11-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir bayan kuaförü için ayaklı tabela çalışması. Müşteri özellikle çok renkli bir tasarım istedi. Yoruma açık arkadaşlar grafik konusunda pek bilgim yok renk kullanımı konusunda da... bunları göz önünde bulundurarak yapıcı yorumlarınızı bekliyorum tavsiyeniz ve ne gibi yol izlemem gerektiğini belirtirseniz memnun olurum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

5million isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5million

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çevre kirliliği yaratacak bi çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap

soresger2121

Grafiker / Diyarbakır

Alt 11-10-2012 #3
Ben yapıcı yorumlar bekliyordum Zeryam Bayan Kuaförü Ayaklı Tabela Çalışması Geri dönüşümlü bir çalışma için önerileriniz neydi ?
Bu mesajdan alıntı yap

5million

Alt 11-10-2012 #4
yav dostum en yapıcı yorum bu olur sana anladın mı bende yapıcı olmaya çalıştıö zaten.

şöyle bi bak çalışmaya ne görüyorsun?

en azından hiç bişey yapamıyosan gir google görsellere tabela yaz örnekleri incele
ama çalma esinlen olayın mantığını kavra incele örneklere bakarken bunu nasıl yapmışlar diye kafandan geçir ben olsam nasıl yapardım de kendine boş boş bakma yani.
biraz genel oldu ama yapıcak bişey yok
Bu mesajdan alıntı yap

5million

Alt 11-10-2012 #5
düzeltiyorum tabela yazıp bakma sakın ben az önce baktımda senin ki yanlarında gül gibi kalır Türkiye için konuşuyorum boşver hiç uğraşma daya gitsin Zeryam Bayan Kuaförü Ayaklı Tabela Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

soresger2121

Grafiker / Diyarbakır

Alt 11-10-2012 #6
Çalışmaları yaparken düşünmek istemiyorum o sebepten oluşan bir şey. Grafikler değilim (ama öyle belirtmişim ) şunu düşün tasarım yapmaya zorlanmış kişi. Rica üzerine işi yapmaya çalışıyorum ve müşteriyle mecburi muhattap oluyorum. Arattım neon ışıklarıyla süslenmiş lokanta tabelaları çıktı. Beğenirse kabul beğenmezse iptal Zeryam Bayan Kuaförü Ayaklı Tabela Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap