Zeyno Tasarım Evi Son Logo

Logo Tasarımları - Zeyno Tasarım Evi Son Logo ...

zeyn0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeyn0

Yrd. Grafiker / Malatya

Alt 05-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]img28.resimup.net/di/B7E7.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 05-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Görsel yüklemekte sıkıntı olmuş, şimdilik sizin adınıza ben yüklüyorum.Aşağıdaki link yardımcı olacaktır.

Görsel Yüklemek

Bu mesajdan alıntı yap

zeyn0

Yrd. Grafiker / Malatya

Alt 05-08-2012 #3
Görsel yüklemekte sıkıntı olmuş, şimdilik sizin adınıza ben yüklüyorum.Aşağıdaki link yardımcı olacaktır.

Görsel Yüklemek

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-08-2012 #4
maviyle sarı olmamış logoyu boğmuş renkler.. bu isme daha cıvıl cıvıl bir logo beklerdim Zeyno Tasarım Evi Son Logo
Bu mesajdan alıntı yap
BG Gocmen TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BG Gocmen TR

Grafiker / İstanbul

Alt 07-08-2012 #5
Tek uyumlu olan şey pembe ve siyahın uyumu olmuş Zeyno Tasarım Evi Son Logo O mavi ve sarılı şekli tamamen çıkarttığında ortada kalan logo basit olsa da bu halinden daha güzel olacaktır eminim...
Bu mesajdan alıntı yap
raskos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raskos

Grafiker / İstanbul

Alt 07-08-2012 #6
sana samimi bişe söylemek istiyorum kırılma gücenme,bikaç sayfadır logoları geziyorum ve senin bi sürü çalışmana denk geldim ama içlerinde bi tane dahi başarılı olan çalışma göremedim.çok amatör.bence başka bi meslek tercih etmelisin.sonuç olarak herkes tasarım yapamaz.tasarım işi de yetenekle alakalı,görsel zekayla alakalı bişe.her program kullanan iyi tasarımcı olamaz
Bu mesajdan alıntı yap

zeyn0

Yrd. Grafiker / Malatya

Alt 07-08-2012 #7
sana samimi bişe söylemek istiyorum kırılma gücenme,bikaç sayfadır logoları geziyorum ve senin bi sürü çalışmana denk geldim ama içlerinde bi tane dahi başarılı olan çalışma göremedim.çok amatör.bence başka bi meslek tercih etmelisin.sonuç olarak herkes tasarım yapamaz.tasarım işi de yetenekle alakalı,görsel zekayla alakalı bişe.her program kullanan iyi tasarımcı olamaz
tabi haklısınız ben amatörüm çünki ben sizin gibi grafiker değilim grafiker yardımcısıyım ben fazla photoshop filan bilmiyorum ondan olabilirmi acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap

zeyn0

Yrd. Grafiker / Malatya

Alt 07-08-2012 #8
ve Ayrıca Bu Paylaştıgım Logolar tam 1 Yıl Önceden Hazırlanmış logolar Zeyno Tasarım Evi Son Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 07-08-2012 #9
ve Ayrıca Bu Paylaştıgım Logolar tam 1 Yıl Önceden Hazırlanmış logolar Zeyno Tasarım Evi Son Logo
zeyn0 Eleştiriyi biraz da eksik olduğun yerlere kullan. Eleştiri senin veli nimetindir. Yenisin hayırlı olsun, bol bol örnekler incelemeni tavsiye ederim.
Ayrıca "desing" diye bir ibare yok design olacak o, böyle küçük şeylere de dikkat etmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
blackhumour isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackhumour

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-08-2012 #10
Sarı kutucuk içinde yer alan şekil ile anlatılmak istenen nedir? Var mıdır bir hikayesi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları