zeytin tenekesi tasarımı

Ambalaj Tasarımı - zeytin tenekesi tasarımı Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bu konuda daha önce hiç bir çalışmam olmadı yardımc olursanız sevinirim zeytin tenekesi için ambalaj tasarlamam gerekio iyi derecede photoshop biliyorum fakat baskı ile ilgili hiç bir ...

zeytin tenekesi tasarımı

zeytin tenekesi tasarımı

Alt 05-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu konuda daha önce hiç bir çalışmam olmadı yardımc olursanız sevinirim

zeytin tenekesi için ambalaj tasarlamam gerekio iyi derecede photoshop biliyorum fakat baskı ile ilgili hiç bir fikrim yok hangi boyutlarda yapmalıyım
hangi renkleri kullanmalıyım corel de mi photoshopta mı yapmam gerekio
lütfen yardımcı olun bana örnek bi dosya gönderin şimdiden teşekkürrlerzeytin tenekesi tasarımı
bu arada photoshopla sıkıntsı olan arkadaşlarada şimdiden yardımcı olmaya hazırım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 05-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teneke calışması ozellıkle ofset baskı gbi degildir.

teneke olculerını musterının bunu yaptıracagı yerden alabılırsın...

calısmanı corel veya photoshopta veya her ıkısınde harmanlayarak ta yapabılırsın.
tek dıkkat etmen gereken sey yaptıgın calısmanın parcalanabılır olması yanı corelde ıse grublarına ayrılabılır olması photoshopta ıse kullnadıgın obzjelerın (mumkunse aynı reknte olanların) ayrı ayrı layerlarda olması, bu ısı yapan arkadaslar tarafından kolaylıkla baskıya hazırlanmasını saglayacaktır.

cunku ofsette renk ayrımı yapılır be 4 plaka uzerınden baskı yapılır. ama teneke tarsı ıslerını baskısı bıraz farklıdır o yuzden cozumlenebılır ayrılabılır bı calsıma yapmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-11-2007 #3
çok teşekkür ederim

arkadaşlar örnek dosyalarınızı bekliyorum cdr veya psd
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 06-11-2007 #4
Örnek dosya derken nasıl yani ?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-11-2007 #5
daha önce yapılmış bir projenin psd cdr vs. uzantılı dosyası anlamında
Bu mesajdan alıntı yap
h.salma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h.salma(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2007 #6
daha önce yapılmış bir projenin psd cdr vs. uzantılı dosyası anlamında
Böyle bir istekte bulunmanız yanlış bence. Arama yaparsanız daha önce yayınlanmış zeytin tenekesi tasarımlarını bulabilir ve örnek alma amaçlı inceleyebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-11-2007 #7
Forumda benim yapmış olduğum çalişmalardan örnek olarak bir iki tane bulabilirsin. Ama bunların ham hallerini ben de dahil olmak üzere kimse vermez. Bu iş ahlakına ters bir davranış olur. Bu tarz ambalaj tasarımları yurdun her yerinde gezebileceği için müşterimin tasarımının aynısını size vermeyi ne ben nede diğer meslektaşlarım istemeyecektir. Ama konu ile ilgili takıldığınız bir nokta olur ise ben elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-11-2007 #8
anlıyorum teşekkürler işin bu tarafını hiç düşünmemiştim
Bu mesajdan alıntı yap
grafiozo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiozo

Grafiker / Balıkesir

Alt 24-11-2007 #9
5 lt teneke için ölçüleri verebilrim ulaş bana mailimden
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2007 #10
5 lt teneke için ölçüleri verebilrim ulaş bana mailimden
Ölçüler fabrikalara göre değişir. Yanlış bilgi vermeyelim. Tenekeler hangi fabrikadan alınacaksa ölçüler oradan alınmalıdır. Sonra elinizde patlayabilir. Benden uyarması. Bir de Lt demişsiniz. Sıvılar için kullanılıyor Lt. Zeytin için Kg desek daha uygun olmaz mı ?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tasarimi, tenekesi, zeytin, zeytin ambalaj, zeytin tenekeleri, zeytin tenekesi, zeytinci, zeytinden, zeytine