zeytinyağı

Fotoğraf - Resim - zeytinyağı ...

zeytinyağı

zeytinyağı

Alt 16-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

zeytinyağıyla ilgili resim lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
burada bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-05-2008 #3
teşekkür ederim güzel bir site
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 16-05-2008 #4
teşekkür ederim güzel bir site
evet öylediiiir. hemde çok güzel... sen yenisin galiba zeytinyağı
orada görsel boyutlarına görede aratabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 16-05-2008 #5
Zeytinyağı fotoğrafları

Buyrun başka yere bakmadan önce biraz araştırma yapın bünyemizde zaten mevcut olan materyaller..
Bu mesajdan alıntı yap
oktay46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktay46

Matbaacı / Kahramanmaraş

Alt 16-05-2008 #6
burada bulabilirsiniz.
zeytinyağı walla haklısın.. ne ıstersen hemen buluyo..
Bu mesajdan alıntı yap

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-05-2008 #7
arkadaşlar dalga mı geçerek teşekkür ediyorsunuz yoksa gerçekten mi anlamadım, fakat adminler bile bu konuya mesaj yazmış iken neden konunun açıldığı yerin yanlış olduğu gözden kaçmış? nedir bu ilgisizlik vurdumduymazlık :P
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 17-05-2008 #8
arkadaşlar dalga mı geçerek teşekkür ediyorsunuz yoksa gerçekten mi anlamadım, fakat adminler bile bu konuya mesaj yazmış iken neden konunun açıldığı yerin yanlış olduğu gözden kaçmış? nedir bu ilgisizlik vurdumduymazlık :P
arkadaşım sonuna kadar konuyu takip ediyorum ama bu teşekkür meselesini bende anlamadım. google'da bi şey aramanın nesi teşekkürlük yoksa dalga mı?!!!
bazen buraya yazarken inan çekiniyorum. aksi bi durumda ikaz yada uyarı alıyoruz.

adminler konusundada naçizane hepimiz insanız hata yaparız. bence özelden bi mesaj yollasan daha iyi olurdu kanaatindeyim. ziraa bana özelden ne kadar çok mesaj geliyo. yok sen çok bilmişsin yok çok ukalasın... bunların hepsini adminlere yollasam uğraşamazlar herhalde...

yalakasın diyenler şimdi özelden mesajda atarlar ama modlarda insan canııımmzeytinyağızeytinyağızeytinyağı
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-05-2008 #9
Sizlerde taktir edersiniz ki forumda bu şekilde yazılı olan bir sürü mesaj oluyor. Adminler de insan. Pc başında oturan androitler değiller. İnsanların da gözünden bazen böyle şeyler kaçabiliyor. Bu durumda siz duyarlı üyelerinde bizleri özel mesaj yolu ile bilgilendirmesi ya da ihbar butonu zeytinyağı ile yönetimi haberdar etmesi gerekirken nedir bu adminlere yüklenmek. Nasıl duyarsızlık nasıl ilgisizlik. Lafım gideceği yere gitti sanırım. zeytinyağı

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 18-05-2008 #10
Sizlerde taktir edersiniz ki forumda bu şekilde yazılı olan bir sürü mesaj oluyor. Adminler de insan. Pc başında oturan androitler değiller. İnsanların da gözünden bazen böyle şeyler kaçabiliyor. Bu durumda siz duyarlı üyelerinde bizleri özel mesaj yolu ile bilgilendirmesi ya da ihbar butonu zeytinyağı ile yönetimi haberdar etmesi gerekirken nedir bu adminlere yüklenmek. Nasıl duyarsızlık nasıl ilgisizlik. Lafım gideceği yere gitti sanırım. zeytinyağı
Sevgili yönetici kardeşim, latife yapmıştım biraz, ama ne güzel yazmışsın ve konuyu da taşımışsın... Mesaj kötü mesaj değil, kötü mesaj bildirimi garip geldi. Reputation'a tıklayınca size bildiriliyor mu onu anlamadım. zeytinyağı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
zeytinya