Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Logo Tasarım Yarışması

Yarışma Organizasyonları - Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Logo Tasarım Yarışması ...

caytuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caytuna

Eğitimci / İzmir

Alt 11-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

AMBLEM/LOGO TASARIMI YARIŞMA ŞARTNAMESİ
03/01/2011 tarihli ve 36 sayılı onay ile Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü amblem (logo) tasarım yarışması düzenlenmiştir.

II. KONU
Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün kurumsal logosunun (amblem) sade, anlaşılır, yaratıcı, akılda kalıcı ve işlevsel kullanımına olanak sağlayacak şekilde tasarlanıp, oluşturulması

III. AMAÇ
Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürütmekte olduğu kalite yönetimi sistemi kurma çalışmaları kapsamında yenilenmekte olan kurum kültürüne ve hizmet alanlar nezrindeki imajına uygun olarak tanıtım logosunun (amblem) yenilenmesi.

IV. KAPSAM
Yarışmaya katılacak amblem/logoların Milli Eğitim Müdürlüğünün faaliyetleri ürettiği
hizmetler ve eğitim sektörü ile ilgili olması beklenmektedir. Amblem/logolarda işlenecek konunun eğitim öğretimi çağrıştırması, Zile’nin yerel anlamda sosyo kültürel özelliklerini yansıtması ve geleceğe yönelik vizyonumuzu çağrıştırması beklenmektedir.

Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayınız
http://zile.meb.gov.tr/logo/sartname.pdf
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo, tasarım, yarışma, zile