zırt pırt işler :)

Dijital Sanat - zırt pırt işler :) Sponsorlu Bağlantılar son çalışmalardan biri daha yorumlarını iyi yada kötü eksik etmezseniz sevinirim...

bykod isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bykod(31)

Grafiker / Bursa

Alt 27-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

son çalışmalardan biri daha yorumlarını iyi yada kötü eksik etmezseniz sevinirim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 27-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hiçbirşey anlamsız değili kaldırırsan sanırım daha iyi duracak.. güzel çalışma zırt pırt işler :)
Bu mesajdan alıntı yap
modysns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modysns

Grafiker / Ankara

Alt 27-08-2007 #3
Sanırım birileri aşık zırt pırt işler :) (Dünyada tekbir gerçek vardır oda aşktır.)

Güzel olmuş eline koluna sağlık bencede o bölümü kaldırsan daha bir anlam kazanacak çalışman.
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 28-08-2007 #4
sağ üsteki kahverengi parçayı ortadaki dairenin açısıyla aynı yapmadığın için bir dengesizlik oluşmuş. bide o ortadaki yuvarlağı daha üstte yada daha aşşağıda yapsan daha hoş dururdu. (benim tercihim altta)
Bu mesajdan alıntı yap

bykod(31)

Grafiker / Bursa

Alt 28-08-2007 #5
yorumlar için teşekküler ( sanırım değil arkadaşlar bu kişi aşık ama zorda öte mi aşk :S insafsız hala sevmiyor beni zırt pırt işler :) ) neyse konu dışına çıktık yeniden yorumlar için teşekkür ediyorum vede dediklerinizi uygulayacağım ..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-08-2007 #6
kardeşim güzel olmuş ellerine sağlık ama gerçekten ben resmimde fontu batırdım sendede o fon olmamışzırt pırt işler :)D
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 29-08-2007 #7
zırt pırt işler :) yav tasarımsal olarak eksikleri var ama etkilio böle şeyler beni zırt pırt işler :) güzel olmuş güzell zırt pırt işler :)Dzırt pırt işler :) benimde aşkıma leyla dokundu zırt pırt işler :)zırt pırt işler :)

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

bykod(31)

Grafiker / Bursa

Alt 29-08-2007 #8
aşk başka birşey dimi adamı alıp götürüyor bazen mecnun bazen leyla dokunuyor işte bildikleriniz silinip yerine yenisi konuyor By_tas.. değerlendirecem yorumunu peki majestik eksik olan ne (insan onlarıda yazar yaw bak yukarda millet yazmış ) arkadaşlar şurası olmuş yada olmamış diyin yaw en olmadı alın resmi düzeltin koyun yaw vurun kafama eksiklerimi aaa lütfen ama zırt pırt işler :) teşekkürler ..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
zirt pirt isler