Zirve Park Tasarım Çalışması

Afiş Tasarımı - Zirve Park Tasarım Çalışması ...

toparli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toparli

Grafiker / Gaziantep

Alt 03-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Zirve park

Gaziantep'te olupta tasarıma ihtiyacı olan varsa iletişime geçsin**********
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Forum Kuraları:

Madde 11: Grafikerler.net forumlarında üyelerin yazmış olduğu mesajlarda başka sitelere ait bağlantı adresi vermesi yasaktır. Herhangi bir sebepten ötürü bağlantı adresi verilmiş ise yönetim ilgili bağlantı adresini silme ya da bağlantısını kaldırma yetkisine sahiptir.

Madde 13: Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 03-09-2013 #3
burayı ticaretini yapacak biryere çevirmeseydin daha iyimser bir yorumum olacaktı iş arayanlar bölümünde bu iş yapılır neyse tasarımına gelirse font olmamış ve genel olarak da işi fotolar kurtarmış bir tasarım yok
Bu mesajdan alıntı yap
aosmancrc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aosmancrc

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2013 #4
Fotoğrafların kalitesi işi götürmüş , bide o beyaz stroke bitirmiş cok kalın ince olsa daha iyi olurdu resimlerin yanında
Bu mesajdan alıntı yap
anoic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anoic(23)

Öğrenci (Grafik) / Bilecik

Alt 16-11-2013 #5
Biraz acımasız olucak ama (1.resim) Öyle güzel resime böyle tasarım yapılmamalı diye düşünüyorum
yukarıdaki yazı çok başı boş durmuş font kalitesi yok denilecek kadar, alttaki mavi bandın gereksizliği gibi gibi (2.resim) zaten ona yoruma gerek duymuyorum.Emeğe saygım sonsuz.
Bu mesajdan alıntı yap
zeroth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeroth

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-11-2013 #6
ben acikcasi bir tasarim goremedim.. birinci posterde guzel secilmis bir stock resmi var ki bu fotoyu en az 100 tane afiste gormusumdur.. ikinci poster resimleri de dahil olmak uzere cok amator.. Gaziantep'te olsaydim sizinle calismak istemezdim..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
zirve park