Ziyaretçiler sitenize nerden geliyor

Php, Asp, Perl, Html - Ziyaretçiler sitenize nerden geliyor Sponsorlu Bağlantılar Bu yazimda size kullanicilarin sitenize nerden geldiginin takip edildigi bir makale hazirladim. Elbette ki çogumuz düsünmüsünüzdür bunu siteme nerden geliyor. Hangi site üzerinden veya hangi kelime ile geliyor ...

emrahdegirmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrahdegirmen

Webmaster / İstanbul

Alt 04-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazimda size kullanicilarin sitenize nerden geldiginin takip edildigi bir makale hazirladim. Elbette ki çogumuz düsünmüsünüzdür bunu siteme nerden geliyor. Hangi site üzerinden veya hangi kelime ile geliyor bunlarin takibini yapicaz.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BirBeG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BirBeG

Webmaster / Aydın

Alt 22-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kod olmadan bakamazmıyız googlenin herhangibir linkinden böyle bişey mümkünmüdür ?
Bu mesajdan alıntı yap
emrahdegirmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrahdegirmen

Webmaster / İstanbul

Alt 22-11-2012 #3
merhaba kod olmadanda bakabilirsin google'un analistik servisini kullanarak bütün istatistiklere ulaşabilirsin.

freelance web tasarım - freelance web yazılım - freelance webmaster
Bu mesajdan alıntı yap
socak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

socak

Webmaster / Muğla

Alt 22-11-2012 #4
google nin analistic olayı var hocam googlede arama yap görüceksin zaten iki kodu sayfaya entegre etmen yeterli, ve bazı hostinglerde özellikle cpanelli hostinglerde avast eklentisi ile hiç bunlarada gerek kalmadan tüm istatistiklerinizi öğrenebilir görebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap