Zoom sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Zoom sorunu Sponsorlu Bağlantılar Zoom Yaptıgımda ekran görüntüsü bu hale geliyor yardımcı olabilecek olan var mı...

Zoom sorunu
uRaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uRaslan

Grafiker / Sinop

Zoom sorunu

Alt 31-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Zoom Yaptıgımda ekran görüntüsü bu hale geliyor yardımcı olabilecek olan var mı

Zoom sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uRaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uRaslan

Grafiker / Sinop

Alt 31-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sorun çözüldü aynı sorunu yaşayanlar için photoshopta view>show>pixel grid yaparsanız sorun düzeliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 01-11-2013 #3
Aslına bakarsanız bu bir problem değil. Pixel alanlarını görmenize yardımcı olabilecek bir uygulama. % 3200 (ki maximum hali) yakınlaştığınızda pixel alanlarının ne olduğunu boyama, dekupe, renk ayrımı, manuple çalışmalarınızda yardımcı olması amacı ile konumlanmıştır.

Yinede kendi sorununuzu kendinizin çözebilmesi programı kurcaladıkça veya araştırdıkça daha kullanışlı halini öğrenmenizde yardım ettiğine göstergedir.
Bu mesajdan alıntı yap