Zor bir müşteriyle daha karşı karşıyayız...

Fotoğraf - Resim - Zor bir müşteriyle daha karşı karşıyayız... ...

Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Alt 19-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar gerçekten çok zor beğenen bir kuruyemişci esnafımız var. Camları kaplanacak fakat şöyle bir resim istiyor. Camın sağ ve sol üst köşelerinden çuvaldan dökülen kuruyemiş görseli istiyor. Ben nerden bulacağım o görseli? Ücretli / Ücretsiz yardımcı olabilecek arkadaş varsa her türlü iletişime geçmeye hazırım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar gerçekten çok zor beğenen bir kuruyemişci esnafımız var. Camları kaplanacak fakat şöyle bir resim istiyor. Camın sağ ve sol üst köşelerinden çuvaldan dökülen kuruyemiş görseli istiyor. Ben nerden bulacağım o görseli? Ücretli / Ücretsiz yardımcı olabilecek arkadaş varsa her türlü iletişime geçmeye hazırım.
* Fotoğraf stüdyosu ile anlaşılır.
* Ürünler stüdyo ortamına götürülür.
* Ürünlerin çeşitli açıları ile fotoğraflandırması, renk ayrımları ve dekupeleri yapılır.
* Müşteride bu esnada monütörden çekimlere bakarak istediği görselin yakalanması sağlanır.
* Fotoğrafçıyla önceden konuşulmuş olmalı ve sizinde kar marjınızla beraber kuruyemişçi esnaf vatandaşa FATURA edilir.

* İş biter mutlu bir biçimde herkes o akşam içmeye, eğlenmeye gider..

Son.
Bu mesajdan alıntı yap
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 20-09-2012 #3
Zor müşteriye zorlu bir fatura çıkartırsın ve başka işlere bakarsın Zor bir müşteriyle daha karşı karşıyayız...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Alt 20-09-2012 #4
* Fotoğraf stüdyosu ile anlaşılır.
* Ürünler stüdyo ortamına götürülür.
* Ürünlerin çeşitli açıları ile fotoğraflandırması, renk ayrımları ve dekupeleri yapılır.
* Müşteride bu esnada monütörden çekimlere bakarak istediği görselin yakalanması sağlanır.
* Fotoğrafçıyla önceden konuşulmuş olmalı ve sizinde kar marjınızla beraber kuruyemişçi esnaf vatandaşa FATURA edilir.

* İş biter mutlu bir biçimde herkes o akşam içmeye, eğlenmeye gider..

Son.

Bu çok güzel bir yaklaşım fakat Afyon standartlarında ne bahsettiğiniz bir stüdyo var ne o ürünü o şekilde çekebilecek bir fotoğrafçı var nede faturalandırdıktan sonra o faturaya itiraz etmeyecek esnaf var.. Malesef Afyon grafikerine sahip çıkmıyor. Program bilseler hepsi herşeyi yapacak kıvamda... O yüzden hazırda öyle bir resim varsa onu kullanmayı planlıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-09-2012 #5
Bu çok güzel bir yaklaşım fakat Afyon standartlarında ne bahsettiğiniz bir stüdyo var ne o ürünü o şekilde çekebilecek bir fotoğrafçı var nede faturalandırdıktan sonra o faturaya itiraz etmeyecek esnaf var.. Malesef Afyon grafikerine sahip çıkmıyor. Program bilseler hepsi herşeyi yapacak kıvamda... O yüzden hazırda öyle bir resim varsa onu kullanmayı planlıyorum.
iStock Photo: Royalty Free Stock Photography, Vector Art Images, Music & Video Stock Footage | iStock
Bu mesajdan alıntı yap
gulizkdd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulizkdd

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2012 #6
sxc.hu diye bir site var yüksek çözünürlükte fotoğraflar var ücretsiz. Fakat dediğin tarzda bir fotoğraf bulabilir misin bilemiyorum istersen bir gözat belki işine yarayan bir şey çıkar
Bu mesajdan alıntı yap