Zorunlu Staj (ACİL) - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Zorunlu Staj (ACİL) - İstanbul ...

ikrabiayldrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ikrabiayldrm(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Zorunlu Staj (ACİL)

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Beykent Üniversitesi (MYO)

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,

Ben Rabia Yıldırım. Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü 2 sınıf öğrencisiyim. 2016-2017 yılının ikinci dönemi (Şubat ayı itibari ile) zorunlu staj eğitimim var. İstanbul Avrupa yakasında kendimi geliştirebileceğim bir yer aramaktayım. Öğrenmeye meraklı aynı zamanda sorumluluk sahibi biriyim. Reklam ajansları ve matbaalar tercihimdir. CV için bana bilgilerimden ulaşabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0544 570 31 81
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Zorunlu Staj (ACİL) - İstanbulZorunlu Staj (ACİL) - İstanbulZorunlu Staj (ACİL) - İstanbulZorunlu Staj (ACİL) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ikrabiayldrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ikrabiayldrm(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-12-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap