zucker'in şiiri benim tasarımım =)

Tipografi Tasarımları - zucker'in şiiri benim tasarımım =) ...

cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 13-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok çok çok teşekkür ederim arkadaşım...çok mutlu oldum...onore ettin beni gerçekten...senin çalışmalarından ilham alarak başladık biz Şahin Canla tipografiye...ama şimdi senin benim şiirimden ilham alıpta bu çalışmayı hazırlaman çok güzel...bundan sonra takım olabiliriz ne dersin...yazılar benden tipografiler senden...çok sağol arkadaşım...uğraşmış emek vermişsin...sen çok yaşa emi...gönlün hep böyle güzelliklerle kalsın...teşekkürler teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2008 #3
hehee ellerine sağlık Cengiz dostum, çok güzel bir iş olmuş cidden zucker'in şiiri benim tasarımım =) Zucker ve sen güzel takım olursunuz vala hehehe zucker'in şiiri benim tasarımım =) özellikle ortada ki karakterler süper olmuş, uymuşş.. ikinizinde eline, yüreğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 13-09-2008 #4
hehee ellerine sağlık Cengiz dostum, çok güzel bir iş olmuş cidden zucker'in şiiri benim tasarımım =) Zucker ve sen güzel takım olursunuz vala hehehe zucker'in şiiri benim tasarımım =) özellikle ortada ki karakterler süper olmuş, uymuşş.. ikinizinde eline, yüreğine sağlık..
:angel:bu takımda sende ol ama...:angel: bizim zeytin vardıya hani...
yani biz güzel bi takım olabiliriz...
Bu mesajdan alıntı yap
guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 14-09-2008 #5
ellerinize, gözlerinize, duyğularınıza sağlık. bütünlük içerisinde bir çalıma olmuş. bilemiyorum ama sanki biraz kopma var aslında storybord gibi bir izlenimle anlatım var ama billemiyorum yinede. ama adınıza sevindim. başarılar yeni "group team" olarak sizi görüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-09-2008 #6
çok çok çok teşekkür ederim arkadaşım...çok mutlu oldum...onore ettin beni gerçekten...senin çalışmalarından ilham alarak başladık biz Şahin Canla tipografiye...ama şimdi senin benim şiirimden ilham alıpta bu çalışmayı hazırlaman çok güzel...bundan sonra takım olabiliriz ne dersin...yazılar benden tipografiler senden...çok sağol arkadaşım...uğraşmış emek vermişsin...sen çok yaşa emi...gönlün hep böyle güzelliklerle kalsın...teşekkürler teşekkürler...
teşekkür ederim arkadaşım... ama bu çalışma senin "bundan tipo çıkarmı kelimesinden sonra jafamda bir taslak oluştu... öyle başladı yani... yoksa kafamda böyle bişey yoktu... ama dediğim gibi şiir bana uzak bir konu olduğu için açıkçası baya zorladı...:smile: bu arada erdemir aramıza senide alıcaz arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #7
guzel calısma olmus eline sağlık cengiz.. işi kaptın sen zucker'in şiiri benim tasarımım =) şiir vs ne versek yapıcan anlaşılan zucker'in şiiri benim tasarımım =)zucker'in şiiri benim tasarımım =)devamını dileriz.
Bu mesajdan alıntı yap
melek ata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melek ata

Grafiker / Konya

Alt 14-09-2008 #8
çok güzel bir çalışma olmuş emeğinize saglık
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 14-09-2008 #9
emeginize saglık zucker'in şiiri benim tasarımım =)
Bu mesajdan alıntı yap

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-09-2008 #10
teşekkürler arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
benim, siiri, tasarimim, tasarımım, zuckerin, şiiri