Vinil Türk Reklam Bannerı

1000 EURO Bisiklet Ödüllü Tasarım Yarışması

Yarışma Organizasyonları - 1000 EURO Bisiklet Ödüllü Tasarım Yarışması ...

Cevapla
1000 EURO Bisiklet Ödüllü Tasarım Yarışması
haliluygun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haliluygun

Hiç Biri / İstanbul

Standart

1000 EURO Bisiklet Ödüllü Tasarım Yarışması

Alt 18 Aralık 2010 #1

Merhaba Değerli Arkadaşlar,
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için deltabisiklet.com sitesi değişiyor. Bu çalışmalarda sizlerin de emeği olsun istedik ve buna bağlı olarak tasarım yarışması başlatıyoruz. Yarışmayla ilgili bilgiler aşağıda bulunuyor.


1000 Euro Bisiklet Ödüllü
deltabisiklet.com
Tasarım Yarışması

Katılım Şartları ve Koşullar

- Bu yarışmaya Türkiye'de yaşayan herkes katılabilir

- Katılımların son kabul tarihi 15 Ocak 2011 günü gece yarısına kadardır. Bu tarihten sonra yapılacak katılım başvuruları yarışmada değerlendirmeye alınmayacaktır.

- Yarışmaya katılan tasarımlar web sitemizde, son başvuru tarihinden sonra 1 ay boyunca sergilenecek ve ziyaretçilerimiz oylamasına sunulacaktır. Kazanan tasarım en çok oy alan
ilk 3 tasarım arasından Delta Bisiklet Yöneticileri tarafından seçilecektir. Diğer 2 tasarım için de teselli ödülü verilecektir.

- Kazanan tasarım 22 Şubat 2011 Salı Günü web sitemizde sergilenecek ve yarışmayı kazanan katılımcıya 1000 Euro değerinde bisiklet verilecektir. Bisiklet modeli kazanan kişinin boyuna ve isteklerine göre belirlenecektir.

- Yarışma sırasında Delta Bisiklet tarafından toplanacak kişisel bilgiler sadece bu yarışmayı düzenlemek için kullanılacaktır.

- Delta Bisiklet, ilerideki iletişimlerinde katılımcıyı bilgilendirerek veya bilgilendirmeden, katılımcı adını vererek veya vermeden kazanan web tasarımının her türlü kullanım haklarına sahiptir. Tasarım yazılı ve görsel basında yayınlanmak üzere kullanılabilir.

- Tasarım gönderen her katılımcı tasarımın kendisine ait olduğunu ve lisans haklarının kendisine ait olduğunu taahhüt eder, ve burada belirtilen şartlarda kullanımına izin verdiğini kabul eder veya (eğer katılımcı sahibi değilse) burada belirtilen şartlarda kullanımı için ek bir ücret ödeme gereği olmadan sahiplerinden izin aldığını kabul ve taahhüt eder.

- Her nasıl olursa olsun kaybolan, geciken, hasarlı, görüntüsü bozulmuş veya yanlış teslim edilmiş katılım başvurularından Delta Bisiklet sorumlu tutulamaz.

- Delta Bisiklet tarafından verilecek karar kesindir ve bağlayıcıdır ve bu karar hakkında herhangi bir yazışma veya haberleşme yapılmayacaktır.

- Parasal bir alternatif yoktur ve ödüller belirtildiği üzere alınmalıdır. Delta Bisiklet, eğer herhangi bir nedenden dolayı belirtilen ödül sağlanamazsa ödülü eş değerdeki başka bir ödül ile değiştirme hakkına sahiptir. Eğer herhangi bir yarışmacı ödülü herhangi bir nedenle kazananlar açıklandıktan sonra 15 gün içinde alamaz ise Delta Bisiklet ödülü başka bir yarışmacıya verme hakkına sahiptir.
- Tasarım özgün ve net olmalıdır. Kopya, çalıntı veya hazır tasarımlar kullanılamaz. İçerik net ve anlaşılır olmalıdır.
- Tasarım yapım aşamasında Delta Bisiklet yöneticileri tasarımı yapan kişiye tavsiyelerde bulunabilir. Dilerseniz tasarım çalışmaları sırasında Delta Bisiklet yöneticilerinden destek ve yardım alabilirsiniz.

- Tasarımınızın orijinal şeklini saklamanız gerekmektedir. Kazananlar açıklandığında tasarımınız sizden istenecektir.
TASARIMIN TESLİMİ VE ŞEKLİ

Tasarımlar kesinlikle psd (photoshop) ya da fireworks png formatında gönderilsin. Pdf ya da jpeg değil! Tüm adaylar çalışmalarını bu şekilde ve de Tasarımda kullanılan fontlar, resimler vs. proje ile birlikte paketlenip gönderilmesi gerekiyor.

Detaylı bilgi için: 0 216 450 66 30 nolu telefondan Ulaş Baydar'la görüşünüz.

Kargo Adresi:
Delta Bisiklet
Bağdat Cad. No:9/A Kızıltoprak Kadıköy İstanbulSaygılarımızla
Delta Bisiklet
deltabisiklet.com
0 216 450 66 30
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Etiketler
deltabisiklet.com

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Ödüllü Çevre Sorunları Konulu Afiş Tasarım Yarışması nyeuss Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları 10 17 Mart 2011 13:18
ödüllü! afiş tasarım yarışması... Ufuk Cebeci Reklam Sektörü 6 20 Ekim 2010 01:50
ödüllü vera kurumsal kimlik tasarım yarışması nilaycel Yarışma Organizasyonları 9 10 Temmuz 2010 13:35
ödüllü logo yarışması 1000 dolar güreş federasyonu nahitsah Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları 8 23 Ocak 2010 12:08
Euro<26 Gençlik Kartı Logo Tasarım Yarışması maxonesis Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları 6 11 Eylül 2008 13:17

Kapat
Şifremi Unuttum?