3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - 3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli ...

Serdarkaraca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Serdarkaraca

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17 Haziran 2012 #1

3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer)

Program/Seviye: Google Sketchup 8 pro / yüksek

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli
3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli

İşle ilgili açıklama: Her türlü bina apartman villa tasarımları yapılır istediğiniz tarzda istediğiniz renkte 2 3 saat gibi kısa bir sürede tasarımınız elinizde. Müşteri çizimi beyenmedi veya çizim çıktıktan sonra birkaç fikir değişti hiç sorun değil ek bi ücret ödemeden 1 saat içinde düzenlemeyi yapıp sunumu yapıyoruz...

E-posta:

Telefon: 0530 941 61 23
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(13)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18 Haziran 2012 #2

Dikkat!

İlanları 3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli - 3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli ya da 3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | 3D Cephe Giydirme Tasarım (freelancer) - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net::..

Bu mesajdan alıntı yap
seopak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seopak

Yrd. Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 21 Eylül 2018 #3
En azından dış cephe tasarımı ile ilgili bir kaç referans ya da görsel aktarsaydınız daha fazla iş alınabilirdi diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap