3d max video egitim seti...

3D Studio Max - 3d max video egitim seti... ...

kalevra21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalevra21

Grafiker / Diyarbakır

Dosya19

Alt 11 Kasım 2016 #1

Arkadaşlar mrb 3d max ogrenmek icin video egitim seti almayi dusunuyorum. 3 secenek var sizce hangi hoca bu iste cok daha iyi..

The akademi , sanalogretin , 3d okulu

The akademi bana daha iyi gibi geldi alip kullanan var mi..
Sizce hangi egitim setini almaliyim ???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

amroth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amroth

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 04 Ocak 2017 #2

3 üne de sahip biri olarak sıra ile söyliyim
1-the akademi: bülent kalkan kadar boş boş konuşan ve hiçbirşey anlatmayan birine zaman ayıracağına lynda nın ingilizce olan eğitim setlerini izle daha iyi (hiçbirşey bilmiyosan diye söylüyorum az bilgin varsa türkçe eğitim seti alma zaten)
2-sanal öğretim: eğitim seti olarak genel konuları anlatan setleri var. hocaları yetersiz ama en azından diğerlerinden daha derli toplu
3-3d okulu: bu site diğerleri ile kıyaslayınca daha iyi eğitimleri var fakat konu üzerinden gidiyor. genel eğitim seti yok diye biliyorum. bu durumda neyi nekadar öğrendiğini bilemezsin.

tavsiyem ise şu; eğer hiç bilmiyorsan tamam kavramak için bi türkçe set al hangisini alırsan al hatta. sonra lynda,digitaltutors veya infiteskils sitelerinden giriş eğitim setlerini bul izle. sonra zaten hangi konuda ilerleyeceksen ona uygun setleri bulursun. umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap