Vinil Türk Reklam Bannerı

7 Adımda Sosyal Medya Fenomeni Nasıl Olunur ?

Teknoloji Haberleri - 7 Adımda Sosyal Medya Fenomeni Nasıl Olunur ? ...

Cevapla
7 Adımda Sosyal Medya Fenomeni Nasıl Olunur ?
defnesam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

defnesam

Fotoğrafçı / Bolu

Standart

7 Adımda Sosyal Medya Fenomeni Nasıl Olunur ?

Alt 30 Mayıs 2019 #1

Sosyal medya hesaplarının marka değeri olarak en gözde olan ModaSky. Kurumsal bir firma olarak ya da bir kişi olarak ModaSky’da yeni bir üyeyseniz takipçi sayınızı artırmak oldukça zor olduğunu düşünebilirsiniz.. Aynı zamanda fotoğraf paylaşımı konusunda da sıkıntı çekmiş olabilirsiniz. Özellikle marka olarak reklam yapmak amaçlı ModaSky’da paylaşımlar yapmak istiyorsanız takipçilerinizi artırmak son derece önemlidir. Ne kadar çok takipçiye ulaşmak istiyorsanız o kadar çok reklamınızı yapma şansı yaratabilirsiniz. Bu sayede pek çok müşterinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. ModaSky ürün ve şirketiniz için kullanabileceğiniz anlamlı bir platform olması sebebiyle tavsiye edilebilir nitelikte sosyal medya ağı olmayı günümüzde başarabilmiştir.

ModaSky’da takipçi arttırımı neden önemli?

ModaSky takipçi kazanmak her kullanıcı için kolay değildir. Kurumsal sosyal medya platformu olarak modasky tercih eden kullanıcılar modaskyda takipçi sayısına gereken önemi vermeleri gerekebilir. Kurumsal firmada marka tanıtımı yapabilmek ve tanıtımları müşterilere ulaştırabilmek çok önemlidir. ModaSkyı kullanmak için ilk önce modasky hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Firmanız adına yapacağınız tanıtım amaçlı ürünlerin paylaşımını pek çok kullanıcıya ulaştırmanın yollarını aramalısınız. Ayrıca fotoğraf paylaşımı konusunda kullanıcıların dikkatini çekmek amaçlı ürünlerinizi daha iyi tanıtabilen kaliteli fotoğraf paylaşımının da etkisi olacaktır. Fotoğraflarınızda yapabileceğiniz kolajlanmalar ürünleriniz için daha iyi bir tanıtım olabilir ve böylelikle pek çok müşteriye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Adım adım fenomen olma yolunda ilerleyin!

1-Hashtag Kullanımı: Yeni markayı tanıtım yapmak için ya da kişisel hesabınız için takipçilerinizi artırmak istiyorsanız bunun yolu hashtag kullanımından geçmektedir. Pek çok kişi modaskyda fotoğraf paylaşımlarında hashtag kullanımını zorlamayı tercih ediyor. Ancak sınırlı kullanımın dışına çıkmak yerine daha etkili hashtag kullanımını tercih ederseniz takipçinizi artırmak daha kolay olacaktır. Örneğin kişisel hesabınız için fotoğraf paylaştığınız zaman paylaşımınız la alakalı ve popüler olan #modaskynet #istanbul #türkiye #sevgi gibi hashtagleri tercih etmelisiniz.

2- İlgili Paylaşımları Beğenme: ModaSky kullanıcılarının fotoğraflarını, videolarını, ürün tanıtımlarını beğendiğiniz ve yorum yaptığınız taktirde diğer kullanıcılar tarafından görülme şansınız da artacaktır. Takip ettiğiniz kullanıcıların yaklaşık 100 paylaşımını beğenmek size fazlasıyla takipçi kazandıracaktır. Başka kullanıcılarla iletişim kurup network ağı yaptığınız zaman paylaşımlarınız sık sık takip edilecektir.

Paylaşım sayılarınızın sıklığı çok önemli!

3-Düzenli Paylaşımlar: İnsanlar ister kişisel olsun ister kurumsal olsun gün içerisindeki etkinliklerinizle alakalı paylaşımlar görmek ister. Siz de çalışma ortamınızı ve arkadaşlarınızla birlikte çekildiğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Takipçi kitlenizin sizi unutmaması ve düzenli aralıklarla paylaşımınızı takip etmesini istiyorsanız düzenli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Kendinize uygun belirli zaman aralıklarında fotoğraf paylaşımı yaptığınız vakitlerde takipçi kazanmanız çok daha kolay olacaktır.

4- Diğer sosyal ağlardan destek alma: ModaSkyda paylaştığınız içeriğinizi aynı zamanda bağlantı üzerinden facebookta ya da twitterda da paylaşabilmeniz mümkün kılınmıştır. ModaSky üzerinden yapmış olduğunuz paylaşımınız facebook ve twitter kullanıcılarının dikkatini çekecek ve diğer paylaşımlarınızı da görmek isteyecektir. Böylelikle facebook üzerinden sizi takip eden kullanıcılarınız ModaSky hesabı üzerinden de sizi takip etmeyi sürdürecektir. Ayrıca ModaSky sosyal medya ağına sahip olmayan pek çok kullanıcı da paylaşımlarınızı takip etmek adına ModaSky hesabı alarak sizi takip edecektir. Diğer sosyal ağlardan aldığınız desteği fazlasıyla göreceksinizdir.

Paylaşım günleri çok önemli!

5- ModaSky Profiliniz Güncel Olmalı: ModaSky profilinizde etkili bir yazı yazabilmeniz için 160 karakterlik sınırınız bulunmaktadır. Etkili profil yazısı oluşturarak insanlara ilgi alanlarınızdan, nelerden hoşlandığınızdan bahsederseniz takip edilmek için bir adım önde olursunuz.

6- Pazar Günü: ModaSky kullanıcılarının hafta boyunca en çok vakit geçirdikleri gündür. Eğer bu günde daha fazla paylaşımda bulunursanız paylaşımlarınız pek çok kullanıcı tarafından takip edilebilir. Pazar gününde ModaSky normal olduğunuz zamandan daha fazla aktif olursanız, diğer kullanıcılarla olan etkileşim artar.

7-Takipçi Sayısı Fazla Olanları Takip Etme: Takipçisi daha fazla olan hesapları takip etmeniz ve bu hesapların paylaşımını dikkate almanız sizin de ModaSky üzerinde takip edilebilirliğinizi etkileyecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Etiketler
fenomen, fotoğraf, fotoğrafçılık, sanatçı, ünlü

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
INSTAGRAM STORY ANİMASYONU YAPALIM! (Sosyal Medya Video Animasyon Nasıl Yapılır?) Tasarımcıdayı After Effects 0 02 Aralık 2018 20:45
Sosyal Medya Uzmanı / Jr. Sosyal Medya Uzmanı - Bursa akildoluisler İş Veren İlanları 6 01 Aralık 2016 16:03
Medya Planlama ve Satın Alma - Sosyal Medya - Türkiye Geneli tasarlayan İş Arayan İlanları 1 23 Mart 2016 13:05
Nasıl 3D Animatör Olunur ? 34kerem Diğer 0 17 Mayıs 2014 12:31
Sosyal Medya - PSD Pimmy Deneme Çalışmalar 2 01 Aralık 2012 12:54

Kapat
Şifremi Unuttum?