47 görselde 1 . görsel görüntüleniyor.
alya - kombinizi korur
alya - kombinizi korur
Görselin eklendiği tarih : 12 Mart 2011
Added by VolkanTEKiN

Görsele 9 adet yorum var
 1. EsPriTüeL
  16 Mart 2011
  EsPriTüeL
  Eline sağlık. Alya yazısının fontu biraz daha yumuşak olabilir bence. Ve o alev biraz sanki biraz basit durmuş gibi. Küp nesnesi biraz daha transpanlaştırılıp keskin kısımları az daha parlatılırsa çok daha hoş görünebilir.
 2. VolkanTEKiN
  16 Mart 2011
  VolkanTEKiN
  Dediğiniz gibi yaptığımda daha çok cam yüzeyli görünüm hissettirecektir. Oysa firma PVC kombi dolapları üretmektedir. İlgi ve alakanız için teşekkür eder iş hayatınızda da başarılar dilerim.
 3. tugrulguvenc
  21 Nisan 2011
  tugrulguvenc
  3Dmax yapılmış gibi havası var ?
 4. shedesign
  20 Haziran 2011
  shedesign
  hangi programda yapıldıgını ogrenme ımkanım var mı
 5. icten_cagri
  28 Haziran 2011
  icten_cagri
  bana illustratorde yapıldığı havası verdi ama nerde yapıldıysa yapıldı farketmez çalışma çok başarılı kompozisyonu tsarımı herşey çok orjinal Perfect
 6. omerh
  07 Eylül 2011
  omerh
  gayet güzel olmuş elinize sağlık. ama kombinizi korur yazısı çok ayrı duruyor logodan. sebebi de logoda boyut olması. logoda boyut var sloganda yok. aynı zemin üzerinde olduğu için sırıtıyor. emeğinize eline sağlık tekrar..
 7. graphicofdesign
  23 Eylül 2011
  graphicofdesign
  bir logoyu yaparken sadece bir nesne veya objenin üzerine konulacakmış gibi düşünülmemesi gerekiyor. Logo herşeyden önce o firmanın kimliği başka deyişle kıyafeti olucak. Kartvizitten tutunda duvar kağıdına kadar promosyon dahil tabi buralara bu kıyafet giydirilcek. Yapmışsınız hocamda bunun kaleme, tabelaya nasıl uygulucaksınız. Serigraficiye gittiğinizde sizden eps isticek. Bu effectleri serigrafide verebilcenizmi. Bence logoda 3D max olmamalı saygılarımla.
 8. omercemalarslan
  09 Mart 2016
  omercemalarslan
  perfect design
 9. wamphear
  02 Şubat 2017
  wamphear
  Görsel olarak iyi ama logo uygulamada problem çıkarabilir
Kapat
Şifremi Unuttum?