Vinil Türk Reklam Bannerı

Ankara/İstanbul Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - Ankara

İş Arayan İlanları - Ankara/İstanbul Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - Ankara ...

bakiocel06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bakiocel06

Grafiker / Ankara

Alt 16 Şubat 2018 #1

Ankara/İstanbul Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe Photoshop : İyi Derecede
Adobe Illistrator : İyi Derecede
Adobe Indesing : Orta Derecede
Adobe AfterEffect : Orta Derecede
CorelDraw : Orta Derecede
Vegas Pro : Orta Derecede
WordPress : Orta Derecede

İş deneyimi ve içeriği: 3 Senelik grafikerlik deneyimim var bu 3 sene boyunca 3 farklı ajansta grafiker ve web tasarımcı olarak görev aldım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: www.bakiocel.com adresi üzerinde yaptığım bazı çalışmalara ve reveranslarıma ulabişirsiniz

İşle ilgili açıklama: Tam zamanlı; part time; kısa süreli; proje iş bazlı (freelance) gibi tüm çalışma şekillerinde çalışabilirim.
Öncelikli İzmir - Manisa - İstanbul Anadolu-Avrupa ve diğer tüm iller.
Şehir içi ve/veya şehirler arası farketmez, iş yerine yakına taşınmayı tercih etmekteyim.

ÜCRET: İşin tanımı ve çalışma şekline göre görüşebiliriz.

E-posta:

Telefon: 0544 431 93 03
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(14)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17 Şubat 2018 #2

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ankara/İstanbul Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - AnkaraAnkara/İstanbul Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - AnkaraAnkara/İstanbul Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - AnkaraAnkara/İstanbul Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net::..

Bu mesajdan alıntı yap