Grafikerler.net Telegram

arkadaşlar profil logosu istiyorum

Logo İstek - arkadaşlar profil logosu istiyorum ...

Cevapla
arkadaşlar profil logosu istiyorum
Shntkr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Shntkr

Webmaster / Sakarya

Standart

arkadaşlar profil logosu istiyorum

Alt 11 Eylül 2011 #1
arkadaşlar ben https://forum.pottermoreturkiye.com/...jpg?1313927577 bunun aynoısı ama tlgbtn yerine shntkr azan aynısından istiorum lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(33)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Standart
Alt 11 Eylül 2011 #2
                              tamam paşam
https://www.grafikerler.net/forum-ku...48.html#post84


Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)
Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
su vektörelleri istiyorum arkadaşlar.... tugbaakay91 Vektörel 1 21 Mayıs 2010 10:58
Arkadaşlar Takım logosu yapmak istiyorum bi yardımcı olursanız sevinirim. batcher1035 Logo Tasarımları 1 20 Mayıs 2010 21:16
Arkadaşlar sayfam için bir profil resmine ihtiyacım var lütfen yardım edin Aykut_43 Deneme Çalışmalar 2 04 Mart 2010 17:31

Kapat
Şifremi Unuttum?