Vinil Türk Reklam Bannerı

Bir Firmaya Logo Tasarımı (Yılmaz Makine)

Logo Tasarımları - Bir Firmaya Logo Tasarımı (Yılmaz Makine) ...

By-grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By-grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 31 Mayıs 2008 #1

Bir Firmaya Logo Tasarladım Musterıden Once Sizden Yorum Almak Istedim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 31 Mayıs 2008 #2

kusura bakma ama logoya benzeyen tek bir tane var oda çarklı olan. sorun şuki makine denince bütün firmalar çark kullanıyor. yani çark artık sıtandart bir logo oldu. daha farklı bişi düşün eğer firmaya özgü olmasını istiyorsan. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 31 Mayıs 2008 #3
çok küçük yüklemişsin.
detaylar görünmüyor.
biraz daha büyük yüklersen daha iyi eleştiriler alabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(44)

Grafiker / İstanbul

Alt 31 Mayıs 2008 #4
Çark olayına katılıyorum. Çok klasik olmuş. Ayrıca ltd. şirket yazılarının logo içinde olması gerekmez. Daha çok araştırmalısın. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
selinaa_a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selinaa_a

Yrd. Grafiker / Mersin

Alt 31 Mayıs 2008 #5
ıkıncı ve ucuncu calısma guzel olmus bence ama arkadasın dedıgı gıbı 3, su bıraz klasıklesmıs tarzda bır calısma.. arkadaslar bu arada bende kendı calısmalarımı gozterıp elestırı almak ıstıyorum fakat yenı konu acamadım yardımcı olurmusunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

By-grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By-grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 31 Mayıs 2008 #6
hepinize cok tessekur ederim daha farklı tasarımlar caliscağim yıneyde bunlarda kalsin yedekte musterı bakalm ne dicek Bir Firmaya Logo Tasarımı (Yılmaz Makine)
Bu mesajdan alıntı yap
selinaa_a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selinaa_a

Yrd. Grafiker / Mersin

Alt 31 Mayıs 2008 #7
daha fazla çeşit sunman daha etkili olur. hem yaratmaya başladıkça sonlara doğru çok daha güzelleri çıkıyor emin ol bende hep öle olur Bir Firmaya Logo Tasarımı (Yılmaz Makine) kolay gelsın hadı
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(55)

Hiç Biri

Alt 31 Mayıs 2008 #8
ıkıncı ve ucuncu calısma guzel olmus bence ama arkadasın dedıgı gıbı 3, su bıraz klasıklesmıs tarzda bır calısma.. arkadaslar bu arada bende kendı calısmalarımı gozterıp elestırı almak ıstıyorum fakat yenı konu acamadım yardımcı olurmusunuz ?
selinaa_a; bu linkte nasıl konu açacağınız anlatılıyor.

https://www.grafikerler.net/uyelere-...uzu-t4724.html

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 31 Mayıs 2008 #9
hepinize cok tessekur ederim daha farklı tasarımlar caliscağim yıneyde bunlarda kalsin yedekte musterı bakalm ne dicek Bir Firmaya Logo Tasarımı (Yılmaz Makine)
yedekte kalsın diye bişey olmamalı. kendin 10 tane logo çalışabilirsin ama müşteriye 10 logoyuda sunarsan işini hafife almış olursun ve müşteriye şöyle bir mesaj verirsin logo işi çok basit çizmeye ne varki ben 10 dakkada 10 tane çizerim demiş olursun. 10 tane tasarla gerekirse ama kendin ele ve müşteriye en fazla 3 tane sun. 3'ü geçmek işimizi küçümsemek olur. ben en fazla 2 tane sunuyorum oda çok kararsız kalırsam normalde 1 sunuyorum. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 31 Mayıs 2008 #10
Resim çok büyük biraz daha küçük yükleyebilirdin arkdasım logonu almıcaz bıraz daha büyük bi çözünürlükte eklersen bakabiliriz fakat logoya benzer bı yanı yok amatörce bi çalışma olmus tabıkıde bunlarda dursun bunlarıda gösterirsin müşterinin ne yapıcagı bellı olmuo bız tasarıma bakıyoruz adam baska birşeye bakıyor en berbatını bile beğenebiliyor... ama biraz daha üstünde çalışmalısın... çark olayına katılıyorum klasikleşmiş çark üzerinde farklı bişeyler deneyebilrisin kolay gelsın..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Vinil Türk Reklam Bannerı

Etiketler
bir, firmaya, logo, tasarımı