Vinil Türk Reklam Bannerı

Bölüm ile ilgili kurallar

Sosyal Etkinlik - Bölüm ile ilgili kurallar ...

Konu Kapatılmıştır
Bölüm ile ilgili kurallar
Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Admin

►Patron◄

Hiç Biri / Bursa

Standart

Bölüm ile ilgili kurallar

Alt 30 Nisan 2009 #1

Bu bölüm ile ilgili kurallar Genel Forum Kuralları ile aynıdır. Fakat, bu bölümde konu açacak üyelerimizin özellikle şu maddelere dikkat etmesi gerekmektedir:
  • Grafikerler.net forumlarında sivil toplum kuruluşlarına ait bildiri yayınlayacak kişi ya da kişilerin yayınlanacak olan mesaj ya da mesajları önceden grafikerler.net yönetimine bildirmeleri gerekmektedir. Eğer yönetimce onay alınmamış bildiri ve mesajlar forumda yayınlanılırsa sebep belirtmeksizin ilgili bildiri ya da mesajlara erişim engellenir.
  • Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
    • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
    • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
    • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
    • Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Konu Kapatılmıştır

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Corelde bölüm bölüm dolgu nasıl yapılır dddnnnsss Corel Draw 4 03 Haziran 2011 15:24
Grafik tasarımında dile getirilmeyen kurallar - sorunlar irm.art Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları 35 20 Eylül 2009 23:27
Bölüm Kuralları Admin Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları 0 04 Aralık 2008 13:59
tabela ,afiş vs çalışmalarda dikkat edilmesi gereken kurallar görkem Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. 1 26 Ağustos 2008 09:03

Kapat
Şifremi Unuttum?