Vinil Türk Reklam Bannerı

Bu Nasıl bir dünya???

2050 Yılında Bir Balık - Bu Nasıl bir dünya??? ...

 
Bu Nasıl bir dünya???
Hakan Emen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hakan Emen

Hiç Biri / Bursa

Standart

Uygulama

Alt 16 Ocak 2008 #11

:S çok tepeden bir yaklaşım bence. :upset: Bana kalırsa fikir vererek ve bazı önerilerde bulunarak kritik etmek hem katılımcıları motive eder, hem de çalışmayı yapan arkadaşa zenginlik katar düşüncesindeyim.
Sanırım yorumumu yanlış anladınız görsellik açısından bir yorum yapmadım...! herkezin bakış açısı ve görsellik için ben yorum yapmak istemiyorum.
Sadece uygulanabilirlikten söz ediyorum (Teknik bilgi) Resim kaliteleri düşük ve baskıya geçildiği taktirde sorun yaşanacak! ve ozaman istenilen sonuç alınamıyacak.. ekrandan görüldüğü gibi olmayacak benim yorumum bu... arkadaşımın birazdaha teknik bilgiye ihtiyacı var diye düşünüyorum; bazı eksiklikler düzeltilebilir yada tasarım enbaştan yeniden yapılabilir ama resim kalitesi düşükse 50x70 ebadında bir afiş için geriye dönüş yok! Grafikerlik sadece tasarım yapmak değildir tüm detaylar düşünülmeli Firesi varmı yokmu?, makaspayı varmı?, renkler CMYK mı? resim seçiminden basılacak kağıda kadar.... vs. Sen 72 dpi (pul kadar) resmi alıp 50x70 ebatlarına büyüt üzerinde saatlerce emek ver harca sonra çok güzel oldu de baskıya yolla... ben böylebirşeyi kabul edemem Photoshopta 2 resme efekt vermeyi öğrenen ben grafikerim diye ortalarda dolaşır oldu, piyasada binlerce grafiker var farkında değilmisiniz.. bana yapıcı eleştiriden söz ediyorsunuz... bu grafikerlik sıfatını taşımak öyle kolay değil; bilinçle, bilgiyle, araştırmakla, tecrübeyle, taşınır, ister Akedamik olsun iterse alaylı olsun ikisi içinde geçerli benim söylüyeceklerim bukadar.
Kolaygelsin.
aman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aman

Grafiker / Karaman

Standart
Alt 16 Ocak 2008 #12
                             
sana sonuna kadar katılıyorum
sadece tasarım degıl ekranda renkler süper amaa baskıda mat oldum işte o zaman çok kotu bu yuzden her şeyı ıyı bulmek lazım
pre55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pre55

Forumdan Uzaklaştırıldı

Standart
Alt 16 Ocak 2008 #13
çok kötü olmus hocam çalışmaların berbat yani...
Alt 16 Ocak 2008 #14
arkadaşım diğerlerin çalışmalarına kıyasla son çalışmam bana göre müthiş oldu ötekileri kabul ediyorum.ama sonun cuya laf söyletmem.:neutral1:
Alt 16 Ocak 2008 #15
bende dpi ları sizlerden kat kat iyi biliyorum bu yüzden çünkü onlar benim işim belki ilk 2 sini eğlencesine ,belki birilerine katkıda buluna bilirim diye yapmıştım fakat Bu Nasıl bir dünya??? bende biliyorum çözünürlük davalarını.
Alt 16 Ocak 2008 #16
size bişey söyliyim zaten son gönderdiğim300 dpi istersen kaydet ve bak derim en son yaptığıma.
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Standart
Alt 16 Ocak 2008 #17
çok kötü olmus hocam çalışmaların berbat yani...
yarışmaya katılan eserlerle alakalı bu şekilde yıpratıcı ve hakaret vari yorum yapanlar derhal uzaklaştırılır.
 

Etiketler
nasl, bir, dnya

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Vektörel Dünya Haritası Ultio Vektörel 13 27 Şubat 2014 21:02
DÜnya Haritasi elif Vektörel 0 23 Mart 2008 11:21
Dünya Edebiyatı N/A8 Dünya Edebiyatı 1 27 Kasım 2007 17:53

Kapat
Şifremi Unuttum?