Cam - Seramik ürünleri motiflendirmesine yardımcı olacak grafikerler aranıyor. - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Cam - Seramik ürünleri motiflendirmesine yardımcı olacak grafikerler aranıyor. - Türkiye Geneli ...

Cam - Seramik ürünleri motiflendirmesine yardımcı olacak grafikerler aranıyor. - Türkiye Geneli
Mehmetaggul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmetaggul

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02 Nisan 2020 #1

Cam - Seramik ürünleri motiflendirmesine yardımcı olacak grafikerler aranıyor.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: -

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Değişik seramik ve cam ürünler üretme gayesi ile çalışmalar yapmak istiyoruz. İlk yapacağımız çalışmada 20x20 - 25x25 - 30x30 karolara desenleri kazıyarak işlemek istiyoruz. Çalışma aşağıdaki gibi ilerleyecektir.
1 - Belirli bir desen çalışması yapmak,
2 - Deseni karolara parçalamak (örneğin 2x3 karo)
3 - Deseni folyoya basmak ve kesmek,
....
...
....
...

ilk 3 adımda bize yardımcı olabilecek deneyimli bir grafiker arayışı içerisindeyiz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

gulcin683 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulcin683

Grafiker / İstanbul

Alt 05 Nisan 2020 #2

İlanınız hala geçerliyse freelance olarak çalışmak isterim. Kütahya da ikamet ediyorum. Seramik firmasında Grafik tasarımcı olarak çalışmaktayım. Şuan salgın sebebiyle evden işleri yürütüyorum sizede yardımcı olmak isterim. Tel no 0 539 815 00 43
Bu mesajdan alıntı yap
Dila2009 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dila2009

Grafiker / Muğla

freelance

Alt 06 Nisan 2020 #3
irtibata gecerseniz yardimci olabilirim. islerinize kendi yorumumuda katarak mukemmel calismalar yapacagimiza inaniyorum. saygilar 533 378 46 56
Bu mesajdan alıntı yap
omurtunc34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omurtunc34

Grafiker / İstanbul

Alt 2 Hafta önce #4
Sunduğunuz iş imkanı hala geçerli ise sizinle bu konuda çalışmak isterim.
Değerlendirmeyi düşünürseniz bana ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap