Vinil Türk Reklam Bannerı

Castrol Ford Team Türkiye, Fiesta’larını Giydirecek Tasarımcılar Arıyor!

Yarışma Organizasyonları - Castrol Ford Team Türkiye, Fiesta’larını Giydirecek Tasarımcılar Arıyor! ...

Like Tree7Likes
 • 4 Post By cngzdhn
 • 1 Post By alicinki
 • 2 Post By Grafink

Cevapla
Castrol Ford Team Türkiye, Fiesta’larını Giydirecek Tasarımcılar Arıyor!
Giraffe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Giraffe

Webmaster / İstanbul

Dosya22

Castrol Ford Team Türkiye, Fiesta’larını Giydirecek Tasarımcılar Arıyor!

Alt 19 Haziran 2012 #1

Castrol Ford Team Türkiye, Fiesta’larını Giydirecek Tasarımcılar Arıyor!

2011 Takımlar ve Pilotlar Şampiyonu Castrol Ford Team Türkiye, 7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde Avrupa Ralli Şampiyonası kapsamında koşulacak Boğaziçi Rallisi’nde araçları Fiesta S2000 ve Fiesta R2’lerin tavan tasarımlarını hayranlarından bekliyor.

Castrol Ford Team Türkiye "Fiesta'ları Rallide Giydir!" Yarışması

Yarışmaya Facebook hesabı olan ve 18 yaşından büyük gerçek şahıslar katılabilir. Yarışmaya katılım 16 Haziran 2012'de başlayacak ve 25 Haziran 2012 saat 23.59 itibariyle sona erecektir. 26 Haziran 2012'de Castrol Ford Team Türkiye pilotları tarafından gerçekleştirilecek ön elemeyle seçilen 10 tasarım, 27 Haziran – 3 Temmuz 2012 tarihleri arasında sayfa takipçileri tarafından oylanacak ve en yüksek oyu alan ilk 4 tasarım 7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde koşulacak Boğaziçi Rallisi'nde Castrol Ford Team Türkiye araçlarına uygulanacaktır.


Ödüller
Kazanan yarışmacılar Castrol Ford Team Türkiye ile beraber 8 Temmuz 2012 tarihinde Boğaziçi Rallisi'ne izleyici olarak katılma hakkı kazanacaktır. Kazanan yarışmacılara adlarına düzenlenmiş ve Castrol Ford Team Türkiye Takım Direktörü Serdar Bostancı tarafından imzalanmış teşekkür belgeleri de verilecektir.


Yarışma Kuralları
 • Bu yarışma, Castrol Ford Team Türkiye tarafından yürütülmektedir. Hiçbir şekilde Facebook'un sponsorluğunda yapılmamaktadır. Facebook tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemektedir. Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
 • Bu yarışmaya 18 yaşından küçük kullanıcılar katılamazlar.
 • Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 • Castrol Ford Team Türkiye Facebook hayran sayfasını beğenen ve 16 - 25 Haziran 2012 tarihleri arasında uygulamaya tasarımını yükleyen 18 yaşından büyük herkes yarışmaya katılma hakkı kazanır.
 • Katılımcılar yarışmaya en çok 5 tasarımla katılabilirler.
 • Yarışma, facebook.com/FordTurkiyeRalli adresli Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olup, katılım 16 Haziran 2012 Cumartesi günü başlayacak ve 25 Haziran 2012 Pazartesi günü sona erecektir. 26 Haziran 2012 Pazar günü Castrol Ford Team Türkiye pilotları tasarımlar arasında ön eleme yapacak ve halk oylaması sürecinde 10 tane tasarım oylanacaktır. Tasarımların oylanma süreci 27 Haziran 2012 Çarşamba günü başlayacak ve 3 Temmuz 2012 Salı günü saat 17:00'da sona erecektir.
 • 3 Temmuz 2012 Salı günü saat 17:00'da oy sayıları en yüksek ilk 4 tasarım sahibiyle e-mail ve/veya cep telefonu aracılığıyla irtibata geçilecek ve yaptıkları tasarımın ana dosyasını adresine göndermeleri talep edilecektir. Tasarım dosyasını 4 Temmuz 2012 Çarşamba günü saat 12:00'a kadar göndermeyen katılımcılar ödül haklarını kaybederler.
 • Oylama sonucunda belirlenen ilk 4 içerisinde birden fazla tasarımı bulunan yarışmacılara fazladan bir ödül verilmeyecektir.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Kazanan katılımcıların Boğaziçi Rallisi'ne ulaşım masrafları kendilerine aittir.
 • Kazananlara teşekkür belgeleri 8 Temmuz 2012 tarihinde Boğaziçi Rallisi'nde verilecek olup, herhangi bir sebepten dolayı organizasyona katılamayanlara teşekkür belgeleri 9 Temmuz 2012 Pazartesi gününden itibaren 1 ay içinde kargoyla ulaştırılacaktır.
 • Hangi ödüllerin verileceği ile ilgili uygulama sonunda değişiklik yapma hakkı Castrol Ford Team Türkiye tarafında saklı tutulmaktadır.
 • Her katılımcı, tasarımını yüklerken bilgi formundaki gerekli alanları doldurmak zorundadır. Kullanıcı bilgi formunu doldururken yanlış bilgi veren kullanıcılar ödül kazanma haklarını kaybetmiş olur, dereceye girmiş olsalar bile ödül kazanma hakkı bir sonraki en yüksek oy alan tasarımın sahibine aktarılır. Dereceye giren kullanıcılara ödüllerinin teslim edilebilmesi için kullanıcıların bilgi formunu eksiksiz doldurmaları önemlidir.
 • Tasarımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dahil olmak fakat bunlarla kısıtlı olamamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine ait olacaktır.
 • Kullanım hakkı bir başkasına ait materyaller başvuruda kullanılamaz. Tasarım, katılımcı haricinde herhangi bir kişi tarafından yaratılmış olan herhangi bir malzeme içermemelidir.
 • Tasarımlar, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren içeriklerden oluşmamalıdır.
 • Tasarımlar herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten içerik içermemelidir.
 • Küçük düşüren ve içeriğinde küfür ve hakaret, şiddet öğeleri, ahlak dışı ve/veya yasa dışı unsurlar bulunduran, yasalara, kanunlara ve düzenlemelere aykırı; yasa dışı girişimleri destekleyen, kişilerin hak ve özgürlüklerine yönelik saldırıda bulunan veya ihlal eden, bir başka marka ve kurum adına içerik barındıran, müstehcen veya kırıcı içerikte olan ve Facebook Genel Gizlilik Kuralları'nda belirtilen maddelere uymayan çalışmalar yarışmaya katılamayacaktır. Bu gibi çalışmalar herhangi bir surette tespit edildiklerinde Castrol Ford Team Türkiye Facebook sayfa yöneticileri tarafından kaldırılacak ve/veya sayfaya erişimi engellenecektir.
 • Yarışmaya girerek katılımcı, sunulan tasarımın herhangi bir kişi veya kurumun telif hakları, ticari, ahlaki haklar, gizlilik/özel hayat ya da fikri mülkiyet haklarını ihlal etmediğini, sadece katılımcı tarafından oluşturulan özgün bir çalışma olduğunu, diğer başka hiçbir kimsenin tasarım üzerinde herhangi bir hak veya telif sahibi olmadığını kabul ve taahhüt etmiş olur. Tasarım, Castrol Ford Team Türkiye takdirine bağlı olarak, küçük düşürücü, müstehcen, kışkırtıcı, sakıncalı veya uygunsuz içerik de içermemelidir.
 • Yarışmaya katılanlar yükledikleri tasarımların herhangi bir zamanda üçüncü kişilerce indirilmesi, kopyalanması, başka mecralarda herhangi bir surette kullanılması, bulundurulması, çoğaltılması ve kullanımından ötürü Castrol Ford Team Türkiye'nin sorumlu olmayacağını kabul ederler.
 • Castrol Ford Team Türkiye, hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Bu tip durumların tespiti halinde ödüller, sıralamada yer alan bir sonraki katılımcıya geçer.
 • Yarışma sonunda kazananların isimleri, Castrol Ford Team Türkiye tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak yayınlanabilir.
 • Katılımcılar, Castrol Ford Team Türkiye'ye açıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda Castrol Ford Team Türkiye'nin münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Kullanıcılar, site dâhilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Castrol Ford Team Türkiye'nin ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.
 • Kullanıcılar diğer kullanıcıların siteyi kullanmasını ya da dilediği gibi kullanmasını engellememeyi kabul beyan ve taahhüt ederler.
 • Kullanıcılar virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım (Spam, virüs, trojan ve benzeri türden programlar) ya da başka bir içeriği siteye gönderemez. Aksi halde doğacak zarardan ötürü Castrol Ford Team Türkiye, ilgili kullanıcıya yönelteceği maddi manevi tüm tazminat haklarını saklı tutar.
 • Castrol Ford Team Türkiye, sitenin ve verdiği hizmetlerin sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. Castrol Ford Team Türkiye, özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Castrol Ford Team Türkiye'den kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 • Castrol Ford Team Türkiye, yarışmayı durdurma veya iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.
 • Katılımcıların gerçek profil bilgileri ile yarışmaya katılmış olması şarttır. Üye ve katılımcılar tarafından yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Castrol Ford Team Türkiye bağlı şirketleri ve ajans sorumlu değildir.
 • Castrol Ford Team Türkiye, yarışmaya katılmak üzere sayfaya yüklenen tasarımlar için ön eleme yapma hakkını ve seçilen tasarımları yayınlama hakkını saklı tutar.
 • Uygulamaya katılan herkes yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.


Castrol Ford Team Türkiye’nin Facebook sayfasına ve yarışmaya Castrol Ford Team Türkiye | Facebook adresinden ulaşarak en yakışıklı Fiesta’yı tasarlayabilir ve oylayabilirsiniz.

Castrol Ford Team Türkiye, Fiesta’larını Giydirecek Tasarımcılar Arıyor!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(43)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 21 Haziran 2012 #2
                             
millete bu tür yarışmalardan okadar çok giydirdilerki kimsenin bu aracı giydireceğini pek tahmin etmiyorum,, ödül teşekkür belgesi(iyiymiş)
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Standart
Alt 21 Haziran 2012 #3
Eminim bütün tasarımcılar teşekküre doymuştur.
nihan90 bunu beğendi.
Bu mesajdan alıntı yap
Imortall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imortall

Yrd. Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 22 Haziran 2012 #4
bir teşekkür belgesi için yarışma kurallarını bile okumaya gerek yok Castrol Ford Team Türkiye, Fiesta’larını Giydirecek Tasarımcılar Arıyor!)) önce ödül sonra yapılaçak iş ve akabinde kurallara bakarım Castrol Ford Team Türkiye, Fiesta’larını Giydirecek Tasarımcılar Arıyor!))
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Standart
Alt 23 Haziran 2012 #5
Meraklısı dışında pek katılan olacağını zannetmiyorum, bir biletlemi kandıracaklar Castrol Ford Team Türkiye, Fiesta’larını Giydirecek Tasarımcılar Arıyor! taa birde kalkıp oraya gitmenin masrafıda var, kalsın almayalım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

lagetto17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lagetto17

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 25 Haziran 2012 #6
para ödülü olsa neyse bir teşekkür için gerek yok
Bu mesajdan alıntı yap
volkanusak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanusak

Grafiker / Giresun

Standart
Alt 02 Temmuz 2012 #7
Teşekküre ihityacım var: )
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(42)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Standart
Alt 02 Temmuz 2012 #8
Honda olaydı, kalben katılırdım. Ford olduğundan ödül tatminkarlık sınırılarının çok daha altında, Bi sıkımlık diş macunu gibi birşey...
ma®tin ve maydonozreklam beğendi.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Etiketler
ford, ralli, tasarım, tavan, yarışma

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
ford fiesta arac ölçüleri ? byromeo Araç Giydirme 9 03 Kasım 2011 10:23
ford fiesta 1997 yardım : ( yarenay Araç Giydirme 3 19 Ağustos 2010 19:53
2006 tek kapılı ford fiesta design_nil Araç Giydirme 1 03 Ağustos 2009 13:25
Ford Fiesta 2008 Vektöreli lazım Acil !! n-direct Araç Giydirme 0 11 Mart 2008 17:14
Ford Fiesta 1.4 Comfort 2007 n-direct Araç Giydirme 0 01 Ocak 2008 16:44

Kapat
Şifremi Unuttum?