Vinil Türk Reklam Bannerı

"Creative Diary" - İtalya ve İspanya 'da IED Uluslararası Master Burs Yarışması 2014-2015

Yarışma Organizasyonları - "Creative Diary" - İtalya ve İspanya 'da IED Uluslararası Master Burs Yarışması 2014-2015 ...

Cevapla
"Creative Diary" - İtalya ve İspanya 'da IED Uluslararası Master Burs Yarışması 2014-2015
creativediary isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creativediary

Eğitimci / İzmir

Dosya19

"Creative Diary" - İtalya ve İspanya 'da IED Uluslararası Master Burs Yarışması 2014-2015

Alt 15 Temmuz 2014 #1

IED “Creative Diary’’ master burs yarışması ile 27 kişiye İtalya ve İspanya’da burs kazandırıyor."Creative Diary" - İtalya ve İspanya 'da IED Uluslararası Master Burs Yarışması 2014-2015

Tüm dünyada genç yaratıcılar IED’ nin düzenlediği Creative Diary yüksek lisans burs yarışması ile 2014-2015 akademik yılı için Milan, Rome, Turin, Venice, Florence, Madrid ve Barcelona’da yüksek lisans burslarını kazanmak için yarışacak.

Bu yarışma uluslararası tüm öğrencilere açıktır.IED ,22 ile 40 yaş arasındaki yetenekli yaratıcı gençleri Moda, Tasarım ve Görsel iletişim –Yönetim branşlarında master bursu ile ödüllendirecektir.

IED genç yaratıcıları fikir ve proje geliştirmeleri için “Design for a better World” (Daha iyi bir dünya için tasarla) temalı “Creative Diary” yarışmasına davet ediyor.Günümüzde yaratıcı olmak bir çok anlam taşıyor. Bu anlam bazen meraklı,maceracı,hassas,duyarlı ve bağımsız olabilmek ,yenilikler yaratabilmek hatta diğer kişilerin göremediğini görebilmektir.

Tasarımla; yeni ürünler üreterek,yenilikçi çözümler bularak,herhangibir şeye yeni bir perspektif kazandırarak dünya en iyi yönde değiştirilebilir.
“Daha iyi bir dünya için tasarlamak’’öğrencilerin enerjisini ; bir nesnenin amacı ile ilgili sürekliliği ve eko tasarımı konusunda ortaya çıkarabilir. Kendi tasarımları ile öğrenciler “ Dünyaya daha iyi bir tasarım’’ verebilir.

Seçilen proje ve görseller www.creativediary.net web sitesinde yayınlanacaktır .Projeler oylama, yorum alabilecek ve internet kullanıcıları tarafından facebook haber kaynaklarında tanıtılabilecektir.

Uzman jüri en iyi çalışmayı bursla ödüllendirecektir.
Projeler için son başvuru tarihi 1 Eylül 2014 tarihidir.

Katılım ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.creativediary.net web sitesini ziyaret ediniz.

IED HAKKINDA

Istituto Europeo di Design tamamen İtalyan matrisi üzerine inşa edilmiş uluslarası çapta mükemmelik kabul edilen bir okuldur. IED ; birinci düzey akademik diploma ve üç yıllık ders, yüksek lisans dersleri, profesyonel mesleki gelişim ve ileri eğitim kursları düzenlemektedir.Bir yaratıcılık kaynağı olan IED profesyonel kadrosuyla Moda, Tasarım ve Görsel iletişim –Yönetim alanlarında eğitim vermektedir.IED ;Milano, Roma, Torino, Venedik, Floransa, Cagliari, Madrid, Barselona, São Paulo ve Rio de Janeiro’daki yerleri ile sürekli genişleyen uluslararası bir eğitim ağıdır."Creative Diary" - İtalya ve İspanya 'da IED Uluslararası Master Burs Yarışması 2014-2015
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Etiketler
burs yarışması, master, moda yarışması, tasarım yarışması, uluslararası burs

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
TOBB "Dünyayı Kurtarıyorum" konulu afiş yarışması Tasarımlarımız aydogmusb Afiş Tasarımı 10 15 Mayıs 2010 03:00
Photoshop Dersleri:Eskimiş Duvar Yapımı/"Sponge","Underpainting","Unsharp Filtreleri g.ecglr Photoshop Dersleri 2 07 Aralık 2009 16:22
Google "Logo Yapsana" Yarışması için hazırladığım çalışma! Freezer Logo Tasarımları 27 11 Haziran 2008 18:47

Kapat
Şifremi Unuttum?