Vinil Türk Reklam Bannerı

DMR DESIGN logo çalışması

Deneme Çalışmalar - DMR DESIGN logo çalışması ...

dmr3d isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dmr3d

Eğitimci / İzmir

Alt 17 Şubat 2009 #1

merhabalar. kendim için yaptığım logo çalışmam yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler...

çalışmamı 3d Studyo Max ile yaptım...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(37)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 17 Şubat 2009 #2

https://www.grafikerler.net/forum-ku...48.html#post84
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı DMR DESIGN logo çalışması butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(37)

Grafiker / İzmir

Alt 17 Şubat 2009 #3
Öncelikle kurallara uyup başlığınızı düzelltiğiniz için teşekkürler.

Çalışma için söylenecek fazla birşey bulamıyorum, Eğitimci sıfatınızıda göz önünde bulundururak hazır bir çalışma olmadığı kanaatindeyim. Tek söyleyebileceğim gölgeler biraz kirli gösteriyor gibi gereksiz bir grilik var.

Onun dışında hangi programları kullandığınızı yazarsanız yorumlayacak arkadaşların işi kolaylaşacaktır..

Emeğinize Sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
dmr3d isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dmr3d

Eğitimci / İzmir

Alt 17 Şubat 2009 #4
Öncelikle kurallara uyup başlığınızı düzelltiğiniz için teşekkürler.

Çalışma için söylenecek fazla birşey bulamıyorum, Eğitimci sıfatınızıda göz önünde bulundururak hazır bir çalışma olmadığı kanaatindeyim. Tek söyleyebileceğim gölgeler biraz kirli gösteriyor gibi gereksiz bir grilik var.

Onun dışında hangi programları kullandığınızı yazarsanız yorumlayacak arkadaşların işi kolaylaşacaktır..

Emeğinize Sağlık.
Yorumiçin teşekkürler.. Konu başlığını düzeltmeye gelince ben düzeltmedim ama düzelten moderetöre teşekkürler, konuyu açınca bilgisayarda bi problem oldu onla uğraşana kadar düzeltilmiş DMR DESIGN logo çalışması

çalışmayı 3D Studyo Max ile yaptım V ray render motorunu kullandım. hazır bir çalışmadan kastınızı anlamadım tam olarak ama yüzde yüz ben yaptım DMR DESIGN logo çalışması zaten öyle tasarımlık bi tarafıda yok son derece basit bişey ama bakınca solidworks'ünlogosuna benzediği düşünülebilir. Ama bu logonun animasyonunu da yapacağım o zaman özgün bir çalışma olduğu daha çok anlaşılacaktır.

yoru için tekrar teşekkürler....
Bu mesajdan alıntı yap