Vinil Türk Reklam Bannerı

Farketmez - 2.El 60 cm'lik Plottera İhtiyacım Var - Türkiye Geneli

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - Farketmez - 2.El 60 cm'lik Plottera İhtiyacım Var - Türkiye Geneli ...

grafidetay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafidetay

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06 Aralık 2016 #1

Farketmez - 2.El 60 cm'lik Plottera İhtiyacım Var

Marka / Model: Farketmez

Ürün ile ilgili açıklama: Merhabalar ,

Forumda,hatta forumun amacı olan konularda da yeniyim.Bir şeklide işin içine girdim ve şu anda işim için Plottera ihtiyacım oldu.Özellikle keseceğim malzeme kadife(flok) kaplamalı folyo olacak. 400 mikronluk bir folyo.
Bunun için 60 cm'lik bir plotter ihtiyacım var.Özellikle deneyerek alabilirsem çok iyi olacak. Bilgi ve yönlendirmelere de açık olduğumu belirteyim .Teşekkürler.

E-posta:

Telefon: 0536 559 94 60
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(13)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06 Aralık 2016 #2

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Farketmez - 2.El 60 cm'lik Plottera İhtiyacım Var - Türkiye GeneliFarketmez - 2.El 60 cm'lik Plottera İhtiyacım Var - Türkiye GeneliFarketmez - 2.El 60 cm'lik Plottera İhtiyacım Var - Türkiye GeneliFarketmez - 2.El 60 cm'lik Plottera İhtiyacım Var - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net::..

Bu mesajdan alıntı yap
grafidetay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafidetay

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 22 Aralık 2016 #3
Günceldir.
Acil alım yapmam gerekli.
Ronald - summa - graphtec tercihtir.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu mesajdan alıntı yap