Vinil Türk Reklam Bannerı

Font değiştirme (yardım)

InDesign - Font değiştirme (yardım) ...

Font değiştirme (yardım)
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Font değiştirme (yardım)

Alt 1 Hafta önce #1

Merhabalar herkese,

Basit bir sorunum var arkadaşlar. indesign de yazılarla alakalı,

bütün sayfaları kapsayan -ana başlık, -alt başlık, -içerik. iş bitiminde bir değişiklik yapılmak istendiğinde bu saydığım yazıları bütün sayfalar daki tek hamlede değiştiriyorlar. örneğin 150 sayfalı dergi var, içerik fontu küçük kaldı, bütün sayfalarda tek tek yapmak yerine tek hamlede bütün sayfalardaki içerik yazısının boyutunu nasıl değiştirrim, ya da sonraki çalışmalarımda ne yapmalıyım ki bu işlemi sonradan yapabileyim.

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 1 Hafta önce #2

Merhabalar herkese,

Basit bir sorunum var arkadaşlar. indesign de yazılarla alakalı,

bütün sayfaları kapsayan -ana başlık, -alt başlık, -içerik. iş bitiminde bir değişiklik yapılmak istendiğinde bu saydığım yazıları bütün sayfalar daki tek hamlede değiştiriyorlar. örneğin 150 sayfalı dergi var, içerik fontu küçük kaldı, bütün sayfalarda tek tek yapmak yerine tek hamlede bütün sayfalardaki içerik yazısının boyutunu nasıl değiştirrim, ya da sonraki çalışmalarımda ne yapmalıyım ki bu işlemi sonradan yapabileyim.

Teşekkürler
Paragraf stil kullanmıyor musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap