Vinil Türk Reklam Bannerı

Grafik Tablet Önerisi?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Grafik Tablet Önerisi? ...

Grafik Tablet Önerisi?
misek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misek(39)

Hiç Biri / Samsun

Dosya22

Grafik Tablet Önerisi?

Alt 24 Nisan 2011 #1

Grafik tablet almak istiyorum. Fiyatı 400 civarı olabilir. Alırken nelere dikkat etmeliyim, önerebileceğiniz marka ve model? (hiç bir bilgim yok kusura bakmayın direk bu şekilde msj attım, cevaplara göre zaten şekillenecektir) Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25 Nisan 2011 #2

Grafik tableti paranızdan çok ihtiyacınız için almanızı tavsiye ederim.

1024 basınç / 100 ve üzeri raporlama ayrıca A5 ve üzer civarı çizim alanı genel olarak çoğu kişinin amatör ve profesyonel işini görecektir ama...

Detaylı çizimler yapacaksanız yüzey alanı genişledikçe işiniz kolaylaşir.

www.teknobiyotik.com sitesinde grafik tablet modellerini sayı sınırı olmadan yanyana dizip detaylıca kıyaslayabilirsiniz böylece fiyatlarına göre size sundukları özellikleri görebilirsiniz.

Grafik tablet genel bilgi ve detaylı bir test bilgi edinmeniz açısından faydalı olabilir
https://www.bascek.com/7481/uc-logic...60-incelemesi/

A4 için UC Logic 1209 modeline bakabilirsiniz
https://www.akortek.com/uc-logic-lap...ik-tablet.html

UC Logic Markasının Türkiye Distribütörü Akortek Bilişim Firmasıdır
Teknobiyotik.com Akortek Bilişim'in son kullanıcı satış sitesidir .
Bu mesajdan alıntı yap

misek(39)

Hiç Biri / Samsun

Dosya18
Alt 25 Nisan 2011 #3
Çok teşekkür ederim. Para çokluğundan almıyorum Grafik Tablet Önerisi? Tamamen ihtiyaçtan. Hatta baya bir zorlayacak maddi olarak şu anda. Bilgiler ve öneriler için teşekkür ederim. Geç geldiniz ama tama gelip güzel açıklama yaptınız. :artipuan:

Trust Canvas Widescreen Tablet 16938 ve Uc-logic Lapazz A4 Profesyonel arasında kaldım?
Bu mesajdan alıntı yap

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 11 Mayıs 2011 #4
Merhaba ,

Farklı modeller arasında kalmanız ilk alışverişinizde normal
Kalem ve yedek parçalarının bulunabilirliğini araştırmakta fayda var.

UC Logic özellikle hem satın alırken yedek uç ve kalemlerle geliyor ayrıca kaleminiz kaza geçirirse ki genelde en çok kullanılan parçadır olasılık yüksektir yenisini uygun fiyata bulabilirsiniz pek çok kullanıcı kalemimi kırdım kaybettim yenisini bulamadım acaba başka marka kalemi alsam olurmu gibi sorularla konular açmıştır Grafik Tablet Önerisi?

Bir tablet genelde başka markanın kalemiyle çalışmaz aynı alt yapı yoksa .

Trust Canvas Widescreen Çizim alanı 250x150mm Denk Geldiği Model
UC Logic İçin TWHA60 dir onunda fiyatı oldukça uygun

Ayrıca trust raporlama hız bilgisini 10 site araştırdım bulamadım ama 100 olması olası
TWHA60 ve PF1209 200RPS raporlamaya sahip modellerdir bu raporlama farkı sürekli hızlı karalamalı çizimlerde işinize oldukça yarar

https://www.teknobiyotik.com/cevre-b...let-siyah.html

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap

misek(39)

Hiç Biri / Samsun

Alt 12 Mayıs 2011 #5
Merhaba ,

Farklı modeller arasında kalmanız ilk alışverişinizde normal
Kalem ve yedek parçalarının bulunabilirliğini araştırmakta fayda var.

UC Logic özellikle hem satın alırken yedek uç ve kalemlerle geliyor ayrıca kaleminiz kaza geçirirse ki genelde en çok kullanılan parçadır olasılık yüksektir yenisini uygun fiyata bulabilirsiniz pek çok kullanıcı kalemimi kırdım kaybettim yenisini bulamadım acaba başka marka kalemi alsam olurmu gibi sorularla konular açmıştır Grafik Tablet Önerisi?

Bir tablet genelde başka markanın kalemiyle çalışmaz aynı alt yapı yoksa .

Trust Canvas Widescreen Çizim alanı 250x150mm Denk Geldiği Model
UC Logic İçin TWHA60 dir onunda fiyatı oldukça uygun

Ayrıca trust raporlama hız bilgisini 10 site araştırdım bulamadım ama 100 olması olası
TWHA60 ve PF1209 200RPS raporlamaya sahip modellerdir bu raporlama farkı sürekli hızlı karalamalı çizimlerde işinize oldukça yarar

https://www.teknobiyotik.com/cevre-b...let-siyah.html

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Çok teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğiniz için. Kanvus hakkında dünyanın en iyi grafik tableti sıfatı takılmış durumda. Bunun için ne diyeceksiniz. Tam buna sipariş veriyordum yazdığınızı gördüm ve paylaşmak istedim.

64 bit win7 kullanıyorum arkadaş burada dert yanmış. Kalitesinden yakınmış Kararsız kaldım https://www.hepsiburada.com/Liste/uc...categoryId=217
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12 Mayıs 2011 #6
Merhaba,
Firma yetkilisi olarak ancak teknik verilerle nesnel şekilde konuşabiliriz.
İki ürünün fiyatı , basınç hassasiyeti vb.. kıyaslayabiliriz.

Ürün alırken distribütörünü tanımanızı öneririm.
Akortek Bilişim 20 markanın Türkiye distribütörüdür pek çok alanda lider konumdadır bu başarıyı ürün kalitesi fiyat/ performans oranı ve sunduğu destek hizmetleriyle sağlamıştır .

Grafik tablet konusunda sizlere buradan destek vermeye çalışmamızın sebebi budur .

Forumda başka marka ürünler alan kişilerin sorunlarına da cevap vermeye çalıştığımızı görebilirsiniz.

Karar sizin bizler sadece bilgi vererebiliriz değerlendirmek sizlere kalıyor.

Umarım yardımcı olabilmişizdir.
Akortek Bilişim.com / Teknobiyotik.com
Bu mesajdan alıntı yap

misek(39)

Hiç Biri / Samsun

Alt 12 Mayıs 2011 #7
Merhaba,
Firma yetkilisi olarak ancak teknik verilerle nesnel şekilde konuşabiliriz.
İki ürünün fiyatı , basınç hassasiyeti vb.. kıyaslayabiliriz.

Ürün alırken distribütörünü tanımanızı öneririm.
Akortek Bilişim 20 markanın Türkiye distribütörüdür pek çok alanda lider konumdadır bu başarıyı ürün kalitesi fiyat/ performans oranı ve sunduğu destek hizmetleriyle sağlamıştır .

Grafik tablet konusunda sizlere buradan destek vermeye çalışmamızın sebebi budur .

Forumda başka marka ürünler alan kişilerin sorunlarına da cevap vermeye çalıştığımızı görebilirsiniz.

Karar sizin bizler sadece bilgi vererebiliriz değerlendirmek sizlere kalıyor.

Umarım yardımcı olabilmişizdir.
Akortek Bilişim.com / Teknobiyotik.com
Anlıyorum. 64bit win7 de sorun yaşamayacağım garantisi var mısır acaba? Yorum yapan arkadaşa has bir durum mu? Yanıtlarsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12 Mayıs 2011 #8
Windows 7 Sorunu gibi konuya gelince ;

Windows 7 64 Bit Ultimate ile kullanıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Kullanıcının sistemindeki başka bir sorundan olabilir.

Grafik tablet sürücüleri bazen çok tuşlu gamepad , oyuncu mouse veya çok tuşlu mouse, daha önceden kurulan başka marka tablet sürücüleriyle çakışma yapabiliyor. Bunlar oluşabilecek ama sürücüler kaldırılarak kolayca çözülebilecek sorunlar

Kullanıcı büyük olasılık basit bir sorun yaşamış bilzere sormadan gidip yazmayı tercih etmiş olabilir. içiniz rahat olsun .

Sorun yaşamanız durumunda size bilgisiyle destek verebilecek bir teknik ekibimiz var.

Akortek Bilişim / Teknobiyotik
Bu mesajdan alıntı yap

misek(39)

Hiç Biri / Samsun

Alt 12 Mayıs 2011 #9
Windows 7 Sorunu gibi konuya gelince ;

Windows 7 64 Bit Ultimate ile kullanıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Kullanıcının sistemindeki başka bir sorundan olabilir.

Grafik tablet sürücüleri bazen çok tuşlu gamepad , oyuncu mouse veya çok tuşlu mouse, daha önceden kurulan başka marka tablet sürücüleriyle çakışma yapabiliyor. Bunlar oluşabilecek ama sürücüler kaldırılarak kolayca çözülebilecek sorunlar

Kullanıcı büyük olasılık basit bir sorun yaşamış bilzere sormadan gidip yazmayı tercih etmiş olabilir. içiniz rahat olsun .

Sorun yaşamanız durumunda size bilgisiyle destek verebilecek bir teknik ekibimiz var.

Akortek Bilişim / Teknobiyotik
Teşekkür ederim. Burada her zaman bir destek bulabileceksem bu markayı seçerim tabiki. Tekrar alakanıza teşekkür ederim. Yönlerdiğiniz siteden mi almamı önerirsiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12 Mayıs 2011 #10
Teknobiyotik UC logic Türkiye distribütörü Akortek Bilişim'e ait son kullanıcı satış sitesidir önerme sebebimiz öncelikle doğrudan bizi tercih etmenizdir.

Distribütor olduğundan sürekli stok var böylece hızlıca siparişinize kavuşursunuz
Teknik sorun yaşarsanız ( düşük olasılıkta olsa Grafik Tablet Önerisi? ürün gönderiminde aldığınız yere yani Teknobiyotik'e göndermek demek aslında hızlıca Akortek Teknik servisine ulaşıyor demek buda diğer firmalardan çok daha hızlı sorunlarınız çözebilirsiniz demek.

UC Logic ürünlerini satınalabileceğiniz diğer noktalara da Akortek Bilişim gönderiyorken doğrudan Akortek'e ait bir adresi seçmenizi öneririz ama seçim her zamanki gibi sizin

Teknobiyotik.com ile ilgili görüşleriniz bizler için önemli.
Görüşlerinizi adresine mail atarsanız seviniriz.

Hayırlı günler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Vinil Türk Reklam Bannerı