Vinil Türk Reklam Bannerı

GSK - Hayatın Kadrajı Fotoğraf Yarışması

Yarışma Organizasyonları - GSK - Hayatın Kadrajı Fotoğraf Yarışması ...

Cevapla
GSK - Hayatın Kadrajı Fotoğraf Yarışması
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Standart

GSK - Hayatın Kadrajı Fotoğraf Yarışması

Alt 14 Mayıs 2012 #1

GSK - Hayatın Kadrajı Fotoğraf Yarışması

GSK - Hayatın Kadrajı Fotoğraf Yarışması


GlaxoSmithKline (GSK) Türkiye'nin Atlas dergisi ile birlikte düzenlediği ve fotoğraf sanatıyla ilgilenen sağlık profesyonellerinin her yıl heyecanla bekledikleri "Hayatın Kadrajı" Fotoğraf Yarışması bir kez daha sağlık dünyasının gündemine geliyor. Geçen yıl tıp hekimlerin, diş hekimlerinin ve eczacıların katıldığı yarışma, bu yıl tıp, diş ve eczacılık fakültelerinin öğrencilerine de açık olacak. Yarışmada tıp ve diş hekimleri bir kategoride, eczacılar ayrı bir kategoride yer alacaklar. Üniversite öğrencileri ise üçüncü bir yarışmacı kategorisi oluşturacak. GlaxoSmithKline (GSK) Türkiye ve Atlas dergisinin birlikte düzenlediği fotoğraf yarışmasında 'kadraj' genişliyor. Bu yıl hekim ve eczacıların yanı sıra tıp, diş ve eczacılık fakültesi öğrencilerinin de katılımına açılan yarışma için başvurular 1 Mayıs - 8 Ekim 2012 tarihleri arasında yapılacak.

Hekimlerin ve eczacıların insan sağlığı gibi son derece önemli ve hayati bir alanda, yaşam kalitesinin yükselmesi için birlikte çalışan GSK, yaşamın farklı boyutlarında, farklı renklerinde buluşmaya önem veriyor. Yarışmanın gördüğü ilgi sayesinde sağlık profesyonelleri fotoğrafçılık sanatında güzel eserlere imza atıyor . Yarişmacılar amatör bir ruhla ülkemizdeki fotoğraf sanatçılığına katkıda bulunuyorlar.

Yarışmanın her üç kategorisinde kazanan ilk üç kişiye fotoğraf makinesi ödül olarak verilecek. Ayrıca tıp ve diş hekimleriyle eczacıların yarıştığı iki kategoride 9'ar adet mansiyon ödülü sahiplerini bulacak. Tıp, diş ve eczacılık fakülteleri öğrencilerinin oluşturduğu üçüncü kategoride ise mansiyon ödülleri yer almayacak. Tüm kategorilerde dereceye girenlere ücretsiz Atlas dergisi aboneliği hediye edilecek.

Hayatın Kadrajı Fotoğraf Yarışması ilk başladığından bu yana yaklaşık 1.500 hekim ve eczacı, 3.000'i aşkın fotoğrafla yarışmaya katıldı. Yarışmada dereceye girenlerin ve mansiyon alanların duyurusu Atlas dergisi Kasım ayı sayısında ve 1 Kasım 2012'de Hayatın Kadrajı adresinde yayınlanacak.


..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Fotoğraf Yarışması kutukak Deneme Çalışmalar 5 20 Mart 2011 18:34
el kadrajı amacdeniz Fotoğraf - Resim 0 22 Eylül 2010 10:36
16. Koç Allianz Fotoğraf Yarışması piti Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları 3 01 Ağustos 2009 12:41
Fotoğraf Yarışması mustafas_1 Fotoğrafçılık 0 24 Mayıs 2009 18:02
Fotoğraf Yarışması mc_mrt Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları 2 19 Mart 2008 01:10

Kapat
Şifremi Unuttum?