Güvenilir Freelance İşler

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Güvenilir Freelance İşler ...

didoren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

didoren

Grafiker / İstanbul

Alt 24 Mart 2020 #1

Tek düze çalışmaktan hoşlanmadığım için freelance çalışma stilini benimsedim. Ancak güvenilir müşteri bulmak o kadar zor ki... freelance çalışanlardan tavsiye istiyorum. Nasıl belli bir gelirin üzerine çıkıyorsunuz? Neler yapıyorsunuz? Bu konuda uzman arkadaşlar, lütfen yardımmm! Güvenilir Freelance İşler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

kmdesigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kmdesigns

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 27 Mart 2020 #2

************* diye bir platform kurulmuş, ben de üyelik oluşturdum. Tasarımlarını yüklüyorsun giren müşteriler seçip orada satılan ürünlere bastırarak satın alıyor. Sen de her siparişten komisyon alıyorsun. Herhangi bir ücret vs talep edilmediği için bir göz atmanı öneririm Güvenilir Freelance İşler
Bu mesajdan alıntı yap
didoren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

didoren

Grafiker / İstanbul

Alt 27 Mart 2020 #3
******************* isim çok orijinalmiş Güvenilir Freelance İşler Üyeliğimi oluşturdum, onay bekliyorum siteden. Teşekkür ederim bilgi için.
Bu mesajdan alıntı yap
vlumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vlumi

Grafiker / İstanbul

Alt 29 Mart 2020 #4
************ diye bir platform kurulmuş, ben de üyelik oluşturdum. Tasarımlarını yüklüyorsun giren müşteriler seçip orada satılan ürünlere bastırarak satın alıyor. Sen de her siparişten komisyon alıyorsun. Herhangi bir ücret vs talep edilmediği için bir göz atmanı öneririm Güvenilir Freelance İşler
Bende az önce başka bir yerde tesadüfen karşılaştım kayıt oldum, üyeliğimin aktif olmasını bekliyorum.. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 29 Mart 2020 #5
Adı geçen site son zamanlarda aşırı derece de spam yapmaya başladı. Yöneticilerimiz bu durum karşısında oldukça rahatsız.

Kurallarımıza uymayan üyelere yaptırım uygulanacaktır.

Lütfen konuyu spam a döndürmeyin.
Bu mesajdan alıntı yap

Etiketler
freelance, freelance deneyimleriniz, freelance grafik tasarim