Vinil Türk Reklam Bannerı

Hayal et ve kazan !

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - Hayal et ve kazan ! ...

Cevapla
Hayal et ve kazan !
ooppsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ooppsss

Webmaster / Tekirdağ

Hayal et ve kazan !

Alt 31 Ocak 2008 #1

Merhaba arkadaşlar;
Bu başlığımızın gölgesinde yarısma var.Suanda üzerinde olduğumuz G.P.P. (Genel Portal Projesi) için farklı tasarım(lar) arıyoruz.
"Neden farklı?"Çünkü projemizin içeriği ve amacı internet kullanıcılarına yeni ve farklı bir ortam sunmak.Onları internette yeni şeyler ile tanıstırmak.
"Peki neden kendiniz yapmıyorsunuzda böyle yarışma ile uğrasıyorsunuz?"
Projemizin genel amacı ve vizyonu kullanıcılara sonuna kadar ücretsiz bir şekilde yardımcı olmak bunun içinde bu özelliği onların yapmalarını istiyoruz.Kullanıcılar ile aramızda bir köprü olsun istiyoruz.
"Tamam katılalım,yapalım,kazanalım...Peki sonuç?Kazancımız ne olucak?"
Yarısma sonucunda 1. secilip derence kazan kişi aramızda belirlediğimiz bir hediye olan A6 Grafik tablet kazanıcak.Bundan önemli olarakta iyi bir referans sahibi olucaktır.Buda günümüz Global internet dünyasında önemli bir yer teşkil etmektedir.
"Hepsi iyi güzelde biz tam olarak ne yapacağız?"
İlk baş gözünüzü kapatıp arkanıza yaslanıcaksınız veyan yatın hamuda kalkın birşey yapın Hayal et ve kazan ! Düşünmeye başlayın kafanızı zorlayın kafanızda bir tasarım olusturun ancak baştada belirttiğim gibi farklı bit tasarım olmasına dikkat edin.
Şimdi kafanızda birşeyler olustumu ? Hadi durma hemen kağıda gecir onu.Şimdide üzreinde son rütuşlar yap bağzı özellikler ekle(istersen).Hersey bitti mi?.Ozman bir tarayıcı bulmalısın.Bilgisayarına aktardıktan sonra hemen e-posta hesabını aç ve gereken bilgileri yazdıktan sonra e-posta nı hemen yolla.Sonrada meraklı birşekilde beklemeye başla ve dua et Hayal et ve kazan !
Yarısma katılım tarihi bitiminden sonra katılan taslaklar tasarım ekibimiz tarafından incelenecek ve bizim için en uygun taslak tasarım secilecek.
Yarışma sonucu 16 Şubat 2008 Cumartesi günü bu postta bildirilecektir.
Bu tarihten ihtibağren en geç 5 gün içerisinde kazananın hediyesi kendisne ulaşacaktır.Kargo parasınıda tarafımız karşılayacaktır.
Yarışma katılım bilgileri (e-postanızda size ulaşmamız için bu bilgileri mutlaka yazın):
Adı:
Soyadı:
Şehir:
Semt:
Posta Kodu:
Sabit Telefon:
Cep telefonu:.
Adres:

Kısaca kendinizden de bahsederseniz fena olmaz Hayal et ve kazan ! bu size + kazandıracaktır.
Son katılım tarihi = 11 Şubat 2008 Pazartesi
Projeyi kazananı açıklama tarihi 16 Şubat 2008 Cumartesi
Yarışma katılım kontak adresi;
a1_team_@************
Lütfen spam yollamayınız!
Katılımlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz..Başarılar..
UC-LOGIC A5 GRAFİK TABLET (Piyasa değeri 150 YTL)
Teknik özellikler;

Hayal et ve kazan !
# Hayellerinizi Gerçeğe Dönüştüren Yaratıcı Çözüm Kalemle kontrol edilen bilgisayar dünyasına UC-Logic Pen Tablet ile adım atabilirsiniz! Standart fare yerine kablosuz kalem ile bilgisayarınızı kontrol etmenin ne kadar kolay olduğunu keşfedeceksiniz. PenSuite™ yazılımını veya Adobe® PhotoShop™, Corel® Painter™ gibi diğer ticari yazılımları kullanarak yazı, imza, dipnotlar ekleme, çizim, boyama gibi birçok işlevi kolayca gerçekleştireceksiniz.
# WP5540-TAB1Q standart mouse pad boyutu ile tablet serimizdeki en popüler modellerden biridir. 1024 kademe basınç duyarlılığı ve kablosuz faresi ile TAB19 modeline göre çizim uygulamalarında daha iyi performans sunar.
# Standart farenin işlevlerini eksiksiz gerçekleştirdiği için tüm uygulamalarla çalışır. Basınç duyarlı çizim özelliklerini destekleyen programlarda gerçek maharetini gösterir.
# Aktif alan çevresinde yer alan kısayollara istediğiniz tuş kombinasyonunu veya program linkini atayabilirsiniz. Bilgisayarınızı multimedya klavyeye ihtiyaç duymadan grafik tablet ile istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
# A6 boyutunda hazırlamış olduğunuz eskiz çalışmalarını çizilmeye karşı son derece dayanıklı yüzeyin altına yerleştirip , dijital kalem ile üzerinden geçerek dakikalar içerisinde dijital ortama aktarabilirsiniz.
# A6 boyutu ve 1024 kademe basınç hassasiyeti ile devamlı hareket halinde olan mobil yaşam tutkunlarının tercih ettiği modeldir.
# Kalemle kontrol edilen bilgisayar dünyasına UC-Logic Pen Tablet ile adım atabilirsiniz! Standart fare yerine kablosuz kalem ile bilgisayarınızı kontrol etmenin ne kadar kolay olduğunu keşfedeceksiniz. PenSuite™ yazılımını veya Adobe® PhotoShop™, Corel® Painter™ gibi diğer ticari yazılımları kullanarak yazı, imza, dipnotlar ekleme, çizim, boyama gibi birçok işlevi kolayca gerçekleştireceksiniz.
# WP5540-TAB19 standart mouse pad boyutu ile tablet serimizdeki en popüler modellerden biridir.
# Çok yönlü dizaynı ile e-ticaretten profesyonel grafik uygulamalarına dek bir çok alanda kullanılabilir.
# Dijital İmza Devrimi’ni geç olmadan yakalayın !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Etiketler
hayal, kazan

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Gelecekteki Toplumsal Hayal deryakrcp Serbest Çalışmalar 5 09 Haziran 2008 17:00
Hayal Gücü gurandemir Hoşgeldiniz 1 04 Haziran 2008 12:18
arkadaşlar heidelbeg yada rolan 4 renkli makinalarının teknik kazan cizimi lazım delyy Dijital Sanat 2 18 Mart 2008 12:48

Kapat
Şifremi Unuttum?