Vinil Türk Reklam Bannerı

HES Uygulaması Üzerinden Aşı Kartı Nasıl Alınır,

Video Dersleri - HES Uygulaması Üzerinden Aşı Kartı Nasıl Alınır, ...

Cevapla
HES Uygulaması Üzerinden Aşı Kartı Nasıl Alınır,
Özbek DOYGUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özbek DOYGUN

Moderator

Hiç Biri / Kırıkkale

Standart

HES Uygulaması Üzerinden Aşı Kartı Nasıl Alınır,

Alt 1 Hafta önce #1HES Uygulaması Üzerinden Aşı Kartı Nasıl Alınır, HES Aşı Kartı Oluşturma
Aşı kart nedir, HES uygulaması üzerinden aşı kartı nasıl alınır. aşı kartını kimler çıkartabilir. İki doz aşı olanlar aşı kimliği çıkartabilecek. vatandaşlar Hayat Eve Sığar ve e-Nabız uygulamaları üzerinden aşı kimliği oluşturabilecekler.Hes ile covid 19 aşı kartı oluşturma
KORONA VİRÜS AŞI KARTI NEDİR?
Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Türkiye Cumhuriyeti Aşı Kimliği, iki doz aşısını olmuş vatandaşları kapsıyor. Sunulan sistemlerden elde edilen aşı kartı yurt dışı seyahatlerinde kullanılabiliyor ve Güvenli Turizm logosu yer alıyor.
Kimlik kartının üzerinde yer alan karekod okutulduğunda sistem e-Nabız'a yönlendiriyor, İngilizce ve Türkçe olarak ekranda, "Aşı kimliği 12345678910 TC Kimlik numaralı ve Z12345678 pasaport numaralı, 'x kişisine aittir. Bu kimlik 20.05.2021 tarihinde T.C Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulmuştur" ifadeleri bulunuyor.
HES UYGULAMASI İLE AŞI KARTI NASIL ALINIR?
HES uygulamasına giriş yaptıktan sonra öncelikle pasaportunuzun hesabım bölümünden tanımlanması gerekiyor. Ardından ‘Pasaportlarım’a gelerek ekle tuşu seçip pasaport numarası girmeniz gerekiyor. Ana ekrana dönerek ‘Kovid-19 aşı bilgilerim’ kutucuğu seçin.

Gelen ekrandan ‘Aşı kartlarımı’ tıklayıp ardından ekranın en altına gelen ‘Aşı kartı oluştur’ seçeneğini tıklayın. Bu işlemin ardından aşı kartında pasaport bilgilerinin yer alması isteniyorsa seçim yapılarak devam edilecek. Eğer seçim yapmadan devam edilirse kart kayıt olunan mevcut kimlik bilgileriyle oluşturulacak.
Farklı bir pasaport bilgisinin aşı kartında yer alması isteniyorsa “Hesabım” bölümünden tanımlama yapabilecek. Daha önce tanımlanan pasaport numarası varsa numaranın seçileceği bir uyarı ekranı ile karşı karşıya kalınacak. Ekranda çıkan pasaport numarası seçilip devam edilirse kimlik kartı kısa sürede oluşturulacak.
AŞI KARTI E-NABIZ İLE NASIL ALINIR?
Öncelikle E-Nabız ekranına giriş yapın. Bu ekrana aşağıdaki linke tıklayarak girebilirsiniz.
Giriş yaptıktan sonra "Keşfet" menüsü altındaki "Aşı Takvimi" sekmesine tıklayın.
Açılan ekranda aşı takvimi görülecektir. Bu ekrandan aşı kartı indirmek için "Elektronik Aşı Kartını PDF Olarak İndir" butonuna basın.
Açılan dosyayı çıktı olarak alabilirsiniz.Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Etiketler
aşı kartı, covid 19, covid 19 aşı kartı, covid 19 aşısı, hayat eve sığar, nasıl alınır, nasıl oluşturulur

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Aşı Kartı Nasıl Alınır, Aşı Kartı oluşturma Özbek DOYGUN Video Dersleri 0 1 Hafta önce 15:24
Covid 19 Aşı Kartı Nasıl Alınır, Aşı Kartı Oluşturma, Aşı Kartı Nereden Alınır Özbek DOYGUN Video Dersleri 0 2 Hafta önce 16:37
Seyahat İzin Belgesi Nasıl Alınır Nereden alınır Şartları Nelerdir Özbek DOYGUN Video Dersleri 0 05 Mayıs 2021 03:50
Premiere'de İnstagram Videoları Nasıl Düzenlenir? Kaliteli Export Nasıl Alınır? Ömer GÖKYAR Premiere Pro 0 27 Ocak 2020 08:55
after effects motion track uygulaması nasıl oluyor null objet i nasıl uygulayabilirim ecrinim After Effects 9 03 Mart 2010 16:39

Kapat
Şifremi Unuttum?