Vinil Türk Reklam Bannerı

İlginç evlenme teklifleri

Graficafe - İlginç evlenme teklifleri ...

Cevapla
İlginç evlenme teklifleri
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(35)

Grafiker / İstanbul

İlginç evlenme teklifleri

Alt 02 Temmuz 2009 #1

ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ

Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya yanaşmıyordu. Ben üstüme düşeni fazlasıyla yapmıştım. Aradan birkaç hafta geçmişti. Haldun olanları unutup, eski neşesine kavuşmuştu. Bir akşam saat 22:00 sularında cep telefonuma bir mesaj geldi. Mesajın sahibi Haldun'du. Mesaj şöyleydi; "Yarın bana son kez yardım etmeni istiyorum. Hayatımın aşkını buldum. Ne olur benimle evlenmesi için onu ikna et." Bu mesaj beni beynimden vurmuştu. Gün ışıyana kadar yanağımdan süzülen yaşlar, yastığımda acı ve unutulması mümkün olmayan bir iz bırakmıştı. İşe giderken ayaklarım beni geri geri götürüyor, yol bitmesin diye sürekli dua ediyordum. Hayatımda ilk ve son kez aşık olmuştum ve bu aşkı ben kendi ellerimle yok edecektim. Mesaime yarım saat geç gittim. İçeri girer girmez Haldun, bu günün hayatındaki en mutlu gün olduğunu ispatlar gibi neşeli ve bir çocuk gibi heyecanlı yanıma geldi. Ben ise yenilgiyi çoktan kabullenmiştim. Ama sevdiğimin mutluluğu beni teselli ediyordu. Haldun, "iyi günler" dedikten sonra hemen konuya girdi; "Yeşim, senin hakkını nasıl ödeyeceğim bilmiyorum. Ama inan çok yüce bir olaya vesile oluyorsun." Elindeki telefon numarasını bana uzattı. Bu numarayı arayıp, karşı tarafa; "Haldun seni hayatını paylaşacak kadar çok seviyor. Lütfen onu kırma ve evlilik teklifini kabul et. İnan seni şimdiye kadar kimseyi sevmediği kadar çok seviyor" dememi istedi. Sonra da masama; "Bu emeğinin karşılığı değil ama" diyerek küçük bir hediye paketi bıraktı. Masamdaki iş telefonunu alıp elimdeki telefon numarasını çevirmeye başladığımda, Haldun parmaklarımdaki titremeyi görecek diye çok endişelendim. Telefon çalmaya başlamıştı. Birden masamdaki kutudan love story müziğini duydum. Telefon halen kulağımdaydı. Bir yandan da kutuyu açmaya çalışıyordum. Kutuyu açtığımda bir cep telefonu gördüm. Telefonu aldım ve açtım. Haldun bir hamle ile masamdaki iş telefonunu kulağımdan aldı. Ben ise gayri ihtiyari cep telefonunu kulağıma götürmüştüm. Haldun, şimdiye kadar duymayı her şeyden çok istediğim, bir kerecik duyduğumda ölmeyi bile kabul edeceğim o cümleleri söylemeye başladı. Ben ise göz yaşlarımı tutamadım ve boynuna sarıldım.
Alıntıdır...

İlginç evlenme teklifleri

1. Evlenme teklifini 20 bin kişinin önünde sundu
Bu zavallı genç, sevgililer gününde, bir NBA maçı sırasında 20 bin kişinin önünde sevgilisine evlenme teklifini sundu. Maça ara verildiği anda sahaya fırlayan genç, kız arkadaşını da sahaya çağırdı. Ulusal kanalların da canlı yayın yaptığı maçta şoka giren genç kız evlilik teklifini reddetti.

2. Milkshake içindeki yüzüğü yuttu

Reed Harris nişanlısı Kaitlin Whipple'a evlenme teklifini fast-food zinciri bir restoranda gerçekleştirdi. Sıcak bir yaz gününde soğuk çilekli bir milkshake içine pırlanta yüzüğü atan Reed, arkadaşlarını da restorana davet etti. Ancak bu esprili evlenme teklifinin sonu pek de eğlenceli bitmedi. İçeceğin içindeki yüzüğü yutan talihsiz Kaitlin'i zar zor hastaneye yetiştirebildiler.

İki gün hastanede kalan genç kadın iyileştikten sonra Reed Harris'ten yeni bir evlenme teklifi aldı ve en sonunda evlendiler.

İlginç evlenme teklifleri

3. Balon içindeki pırlanta yüzükle teklif

Londra'da Lefkos Hajji isimli adam, nişanlısı Leanne'ye evlenme teklifini helyum gazıyla şişirilmiş bir balonun içine konmuş 12 bin dolarlık pırlanta taşlı yüzükle yaptı.

Evlenme teklifini sözlü bir şekilde yaptıktan sonra içinde yüzük bulunan balonu sevigilisine verirken ani bir rüzgar çıktı ve balon bir anda havalanmaya başladı. Balonun arkasından bir süre koşan genç adam balona yetişemeyeceğini anlayınca, arabasıyla bir süre daha balonun peşinden devam etti.

Havalanan balon gittikçe gözden kaybolunca, Lefkos yüzükten umudu kesti. Olayın ardından yeni bir yüzük alıncaya kadar Lefkos'la tüm ilişkisini kesen Leanne'ı tekrar ikna etmek genç adamın zamanını aldı.

İlginç evlenme teklifleri

4. Evlenme teklifi şovunu UFO zannettiler

Almanya'nın Plattling kentindeki genç bir adamın evlenme teklifi bölgede UFO paniği yarattı. İçinde ışık yanan balonları havada uçuran genç adam, tüm kasabanın balonlarla renklenmesine neden oldu. Kasaba halkının 'Kenti UFO'lar bastı' diye yorumladığı bu gösteri, şüphesiz 'evet' cevabını da beraberinde getirdi.

İlginç evlenme teklifleri

5. Yüzüğü Brooklyn köprüsünde düşürdü

ABD'de Don Walling büyük çabayla biriktirdiği parayla kız arkadaşı Gina Pellicani'ye pırlanta bir yüzük aldı. Evlenme teklifini Brooklyn köprüsü üzerinde bulunan yürüme alanında ailesi önünde yapmayı planlayan genç adam, elindeki yüzüğü heyecandan yere düşürdü. Büyük bir hızla köprü üzerindeki yoğun trafiğin içine yuvarlanan yüzük gözden bir anda kayboldu.

Ardından evlenme teklifini yapan Don Walling, teklifi yaptıktan sonra trafiğin içine atladı ve uzun çabalardan sonra yüzüğü buldu. Üzerinden araba geçtiği için yamulan yüzük ufak bir tamirden sonra normale döndü.

İlginç evlenme teklifleri

6. Evlenme teklifi ölümle sonuçlandı
2005 yılında internet ortamında tanışan Scott Napper ve Leafil Alforque birlikteliklerini evlilikle sonuçlandırmak istediler. İlginç bir evlilik teklifi hazırlayan Scott Napper, teklifini Oregon sahilindeki Neskowin plajında gerçekleştirdi.

Denizin kenarındaki kayalığın üzerinde cebindeki yüzüğü seviglisine verirken çiftin üzerine gelen dev dalgalar genç kızı denizin içine sürükledi. Leafil Alforque bir daha hiç geri gelmedi.

7. Pastanın içindeki yüzüğü yuttu

Çin'de yaşayan Wen isimli kadın güzel hazırlanmış bir pasta içindeki yüzükle evlenme teklifi aldı. Sevgilisi Chen tarafından hazırlanan sürpriz, romantik bir sinema filminden esinlenerek gerçekleştirildi. İçinde yüzük bulunan pasta dilimini kız arkadaşına ikram eden genç adam,

Wen'in önünde diz çökerek teklifini yaptı. O anda pastanın içindeki yüzüğü yutan kız heyecandan bayıldı. Arkadaşları kızı hastaneye zor yetiştirdi.

Mutlu birlikteliklerini evlilikle noktalayan ünlülerin nasıl evlilik teklifi aldıklarını biliyor musunuz? İşte ilginç evlilik teklifleri…


ÇAĞLA ŞIKEL-EMRE ALTUĞ
Şarkıcı Emre Altuğ ve manken Çağla Şıkel evlilik arifesinde olan mutlu çiftlerden biri. Ünlü şarkıcı Altuğ, Şıkel’e babasının mezarını ziyarete gittiklerinde evlenme teklif etmiş. Babasının doğum günü olan 23 Nisan’da mezar başında evlilik teklifi alan ünlü manken gözyaşlarını tutamayıp, teklife fazla düşünmeden “evet” demiş.

ESRA ERON- MURAT AŞIK
Birkaç ay önce Murat Aşık ile evlenen Esra Eron, evlilik teklifini bir şiirle almış. Eron unutamadığı o anı şöyle anlattı: “:Murat benim için bir şiir yazmış ve önceden Roma’daki otele fakslamış. Şefe de tembihlemiş şiir mönünün içine konsun diye… yemeğe çıktık, mönüyü istediğimde şiiri gördüm. Sonunda “Benimle evlenir misin?” yazıyordu.
????: Web Hattı - Türkiyenin En Güncel Forumu /magazin/246364-en-ilginc-evlilik-teklifleri.html

BELÇİM- YILMAZ ERDOĞAN
Yılmaz Erdoğan ile arkadaşken de ona aşık olduğunu söyleyen Beçlim Erdoğan evlilik teklifini şöyle anlatıyor: “Oyunculuk üzerine sohbet ederken birden ‘Ben seninle evleneceğim’ deyip güldü. O zaman da hayrandım ona ama ‘Bu ünlüler ne acayip ‘ diye düşünmüştüm. Aradan zaman geçip evlenme teklif ettiğinde ise ‘Ben sana dememiş miydim?’ dedi. Unutmamış yani o anı. Çeşme de bir tatilde ‘Benimle, elimizin uzandığı her yere iyilik ve güzellik götürmeye var mısın? Benimle evlenir misin?’ diye sordu. Ve coşkulu bir ‘Evet’ yanıtı aldı.

CATHERINE ZETA JONES - MICHAEL DOUGLAS
Michael Douglas, önce Catherine Zeta Jones’un babasındna onay almış. Aspen’in karlarla kaplı ortamında lapa lapa yağan karın altında sevgilisinin parmağına 2 milyon sterlin değerinde elmas yüzük takarak evlenme teklif etmiş.

MADONNA- GUY RITCHIE
Usta yönetmen Guy Ritchie, Madonna’nın 42. doğum gününde, ünlü şarkıcının yatağının kenarına küçük bir kese kağıdı bırakmış. Madonna tam kese kağıdını buruşturup atmak üzereyken içinde bir şeyin parıldadığını fark etmiş. üç elmaslı yüzük, Ritchie’in evlenme teklifi yerine geçmiş. Üç elmas, anne, bab ve oğulu simgeliyormuş.

NİHAN AKKUŞ - OKAN BURUK
Evlendikten sonra mankenliği bırakan eski model Nihan Akkuş, eşi futbolcu Okan Buruk’tan deniz üstünde evlenme teklifi almış. Buruk, ‘Nihan’ adını verdiği teknesiyle çıktığı tatilde, evlilik teklifini denizin üzerinde yapmış. Hem tekne süprizi hem de evlilik teklifi Akkuş’u çok mutlu etmiş.

TÜLİN ŞAHİN- MEHMET ÖZER
Tülin ile birlikte dinledikleri bir konser esnasında içinden geldiği gibi hareket ettiğini söyleyen Mehmet Özer, “Tülin2e dönüp benimle evlenir misin” dedim. Hava güzel, gece güzel, Tülin güzel, kafam güzel. Şaka bir yana aniden içimden geldi ve evlilik teklifi yaptım diyor.

Bildiğiniz ilginç evlenme teklifleri varsa sizlerde paylaşabilirsiniz...:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(37)

Sanat Yn. / İstanbul

Standart
Alt 02 Temmuz 2009 #2
                             
Ayy ne ilginç..Neler yapmışlar ya
Eşim bana evlenme teklifi bile etmedi İlginç evlenme teklifleri
Bu mesajdan alıntı yap
Arno isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arno

Grafiker / Kayseri

Standart
Alt 02 Temmuz 2009 #3
benimde acilen bişeyler yapmam lazım.. İlginç evlenme teklifleri yoksa evde kalacaz..
Bu mesajdan alıntı yap
gunesinkizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunesinkizi

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 02 Temmuz 2009 #4
İlginç evlenme teklifleri güzel bir paylaşım teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
By Ömrüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By Ömrüm

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 02 Temmuz 2009 #5
Ayy ne ilginç..Neler yapmışlar ya
Eşim bana evlenme teklifi bile etmedi İlginç evlenme teklifleri
yalnız değilsin benm eşimde bana evlenme teklifi etmedi :crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

grafikezban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikezban

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 02 Temmuz 2009 #6
bana böyle teklifler sununmasın evlenmem İlginç evlenme teklifleri
bunları duyduktan sonra İlginç evlenme teklifleri
Bu mesajdan alıntı yap
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(38)

Ressam / Sakarya

Standart
Alt 02 Temmuz 2009 #7
çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine emeğine sağlık canım ama bırakın böyle concon işelerini diyecem şimdi birileri bana çok kızacak yauv :P neyse ben susayımda gözlerim konuşsun barı İlginç evlenme teklifleriD
Bu mesajdan alıntı yap
grafikezban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikezban

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 02 Temmuz 2009 #8
çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine emeğine sağlık canım ama bırakın böyle concon işelerini diyecem şimdi birileri bana çok kızacak yauv :P neyse ben susayımda gözlerim konuşsun barı İlginç evlenme teklifleriD
kızıcak olan kişi benmiyim bilmiyorum ama genel olarak hayatınızda 1 kez avleniyorsunuz ve teklifde degişik bir tarz olsa fena olmazdı sanırım İlginç evlenme teklifleriİlginç evlenme teklifleri
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(35)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 03 Temmuz 2009 #9
çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine emeğine sağlık canım ama bırakın böyle concon işelerini diyecem şimdi birileri bana çok kızacak yauv :P neyse ben susayımda gözlerim konuşsun barı İlginç evlenme teklifleriD
Ozaman sen çok beklersin canım sen concon işlere hiç bulaşma zaten istesende beceremezsin.:headbang:
Bu işler incelik ister :giggle:

kızıcak olan kişi benmiyim bilmiyorum ama genel olarak hayatınızda 1 kez avleniyorsunuz ve teklifde degişik bir tarz olsa fena olmazdı sanırım İlginç evlenme teklifleriİlginç evlenme teklifleri
Yok canım sen değilsin mesaj doğru kişiye ulaştı :utann:
1 kere evleniyorsun ve ileride çocuklarıma anlatacağım çok ilginç bir teklif almam gerek İlginç evlenme teklifleri1:

Aramızda yok mu şöyle unutulmaz bir evlilik teklifi alan...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(33)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Standart
Alt 03 Temmuz 2009 #10
Valla bende evliyim ama bana da eşim teklif bile etmemişti :S
Öyle konu arasında karar alındı İlginç evlenme teklifleri
Bu hatunlar çok şanslılar...
Teşekkürler Damlacım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Vinil Türk Reklam Bannerı

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
antalyada grafikerlik yapıyorum yeni ayrıldım, teklifleri değerlendirebilirim. nesih İş Arayan İlanları 8 30 Mayıs 2010 19:55
..:: Çok Özel Bir Evlenme Teklifi ::.. GRAFİMERVE Graficafe 6 09 Ağustos 2008 15:15
İlginç Olaylar, İlginç Demeçler, SinirSözler ) grafipapatya Graficafe 4 05 Ağustos 2008 09:10
Evlenme Teklifi N/A8 Graficafe 31 30 Mart 2008 02:41

Kapat
Şifremi Unuttum?