Vinil Türk Reklam Bannerı

isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?

Graficafe - isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? ...

Cevapla
isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 06 Ağustos 2009 #91

Ya rtüklük bir şey yok isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Babaannemin tepkisi çok komik
birde gün itibariyle hikayem zaten ilginç isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Ben 1 ocak doğumluyum isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
:mutluluk:
Şimdi efendim malumunuz babam askerde; annemde evi kapatmış; birde hamileye Ankara bahçelievlerde babaannemlerde kalıyor... isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Annemede doktor 10-11 ocak gibi falan olur diye gün vermiş ya annem rahat tabii isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? ama benim adım esra durur muyum hiç okadar isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? :lol:
31 ocak gecesi malumunuz yılbaşı eğlenceleri var
Bütün akrabalar eve toplanmış isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
saat 22,30 civarı masaya oturmuşlar.yemek yenecek isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Babaannem kocaman bir tavuk yapmış fırında (hindi baaabında isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? )
Herkes tabii neşeyle tavuğa bakıyor iştahlar kabarmış
derrkeeen annem birden haykırmış; gelmiş ilk sancı başlamış mı sancılar isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
tabii herkes bir telaş kimse beklemiyor tabii isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Annem Demiş hemen beni hastaneye görütün bebek geliyor
Babaannem o güzel doğu şivesiyle ne dese beğenirsiniz;

"yavrrııııımmmm ezcik daha dağanda şu tavığı yiii de gitttt" isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? :lol: :lol:
Tabii annem diyecek bir şey bulamamış sancıdan; gülse mi kızsa mı bilememiş ama dün gibi hatırlıyor yani; şimdi çok gülüyor anlatırken isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Neyse efendim dışarda deli gibi kar yağıyor; babam askerya annem gülhane askeri ye gidip geliyormuş; doktoruda ordaymış.halamların külüstür bir anadolu vardı (ben ilk okuldayken bile duruyordu) isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? o karda güç bela çalıştırmışlar arabayı annemi atmışlar hastaneyee isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Annemde şanslı kendi doktoru o gece nöbetçi imiş; annem bir sevinmiş doktoru görünce isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
hemen ameliyathane hazırlanmış ama tabii ben inat gelir miyim hemen öyle isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Sabaha kadar inat etmşim ben hala çıkmıyorum dünyaya isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
annem tabii ne halde siz dşünün :utann: isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
sonra ertesi gün yani 1 ocakta saat öğlen 1 e çeyrek kala doğmuşum ben
tam 4 kilo 400 gram boyumda 2 aylık bebek gibi uzunmuş isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
enseme kadar saç varmış kapkara dömbili bir şey;gözlerim kocaman kocaman açık japon çizgi filmklerindeki gibi isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
doktorlar bile şaşırmış çok büyük bir bebek sen bunu neyle besledin demişler anneme kii annem 27 kilo almış bana hamile iken siz düşünün yani isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Cin gibi olacak bu büyüyünce demişler isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
ama tabii bu arada sabah olunca annemin doktorunun nöbeti bittiği için eve gitmiş; benim inadım yüzünden başka bir doktor annemin yanında bulunmuş isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Annem diyor ki; öyle kara kuru saçlı kıllı bir şey din ki doğduğunda ; "ayı yavrusu gibiydin" diyor hep :lol: :lol: :lol: isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Doktorlar demişler ki ; aysun sen ayı mı gördün hamileyken isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? :lol: :lol:
(işin tuhafı artık zombi kadar beyaz tenli ve kumralım isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? açıldım büyüdükçe herhalde isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? )
ya birde bunca şey yetmezmiş gibi; anne annem gelmiş tabii ertesi gün hastaneye; özel bir sürme varmış onda yurt dışından gelen; o sürme ile bana bir mcdonalds kaş yapmış güya o sürülünce öyle çıkarmış.Kapkarada boyamış birde gözlerimin etrafına sürme çekmiş gözleri sürmeli olsun diye...
Ya zaten kara kuru bir şey ne diye ellersin değil mi? isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
size yemin ediyorum aynı anne annemin çizdiği o mcdonals kaş gibi kaş vardı bende :S :worried: gözlerimde sürmelidir ve çekiktir artık tesadüf mü yoksa gerçek mi bilemiyorum ama sülalede başka kimsede yok başka isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Allah rahmet eylesin anneanneme; ne kızıyordum küçükken onun yüzünden kaşlarım böyle diye isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
sonra tabii hallettik gitti isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Neyse tabii babam askerde olduğu için izin alıp gelememiş beni üç ay sonra görmüş isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
İşte böyle yani şu babaannemim tavuk mevzusuna bitiğim duyduğumdan beri isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Buarada babaannemin savunması; hamile ye aklı kalmasın dedim isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? :lol: :lol: isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
özetle budur yani isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Aman yarabbi bu neydi böyle isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Babaanneye bak yaa isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?D Valla tam 36.bölümlük film senaryosu gibi isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
bulletproof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulletproof

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 06 Ağustos 2009 #92
                             
tamam tamam haklısın ozaman o deli gibi yağan karda annemi götürmüş ya hastaneye daha ne olsun :lol: :lol: isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
annen kaç kilo almış, sen bide 4 kilo, bide arabadakiler ve kar var ve bugün anadol senin içn onca yaptıklarından sonra bile sana yaranamamış :crying: bu arada benim soyadım gökçe isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?

ve anadolun birini ankara dan aldım yoksa senin doğduğun arabayı mı kullanıyorum, az sonra isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(33)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Standart
Alt 06 Ağustos 2009 #93
esra sayende ofisteki herkez beni deli sanıyor isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? gülmekden kopdum müşterilerde var onlar görmesin die elimi ısırıyorum isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? Allahım hiç bu kadar gülmemek için kendimi tutmamısdım :rofl: ölcemmmmm isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? bugün harbiden ölcem gülmekden iyiki dogurmuş annen seni isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Valla bende aynı durumdayım ben bu hikayeyi ilk duyduğumda salıncaktan düşmüştüm gülmekten o derece yani ve her anlattığımda bir o kadar daha gülüyorum isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? :lol:

Aman yarabbi bu neydi böyle isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Babaanneye bak yaa isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?D Valla tam 36.bölümlük film senaryosu gibi isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Evet tam evlere şenliktir; bir argo konuşur o yaşında akıllara zarar isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? :lol:

annen kaç kilo almış, sen bide 4 kilo, bide arabadakiler ve kar var ve bugün anadol senin içn onca yaptıklarından sonra bile sana yaranamamış bu arada benim soyadım gökçe
Ya sende onca şeyin içinden bunu mu kestin aldın isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? ya tamam bir şey demedim anadola isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? :lol:
hayatımı kurtardı benim isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? :lol:
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 06 Ağustos 2009 #94
ben transa geçdim isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? hala gülüyorum isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? oku oku gül süpersin ya süpper babannene bayıldım isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? tanışıp kanka olmak istiyorum :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Standart
Alt 06 Ağustos 2009 #95
Süper ya isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Esra sen neşmişsin böyle isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 06 Ağustos 2009 #96
Konu baya bir saptı. isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? Başlığı değiştir Canan'cım. Şöyle yap:

Ya siz nasıl doğdunuz?

=)
Bu mesajdan alıntı yap
ali_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali_ist

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 06 Ağustos 2009 #97
bır ıkı gundur yazasım yoktu ama takıp ettım ama arkadas oyle bır hayat hıkayesı anlattıkı dayanamadım isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?)) bende okudum andan buyana guluyorum hepınıze basarılar dılerım...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Standart
Alt 06 Ağustos 2009 #98
Konu baya bir saptı. isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? Başlığı değiştir Canan'cım. Şöyle yap:

Ya siz nasıl doğdunuz?

=)
Yok canım, bence İLGİNÇ DOĞUM HİKAYELERİ daha iyi isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Haklısın Adaş' ım;
Moderatorlerden birinden rica ederseniz, düzeltirler isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
kayra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayra(42)

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 06 Ağustos 2009 #99
Yok canım bence, İLGİNÇ DOĞUM HİKAYELERİ daha iyi isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Haklısın Adaş' ım; Moderatorlerden birinden rica ederseniz, düzeltirler isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
ayrıca böyle bir konu da açılsa gayet hoş olacak sanırım, ne kadar güzel hikayeler varmış baksanıza.
Konuyu daha fazla saptırmadan asıl konuya dönersek adım özge
anlamı; başka, yabancı, kendine has demek. Bir başka anlamıda iki dağ arasındaki dereciklerin birleştiği yer, derenin başlangıcı.
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(33)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Standart
Alt 06 Ağustos 2009 #100
ben transa geçdim isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? hala gülüyorum isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? oku oku gül süpersin ya süpper babannene bayıldım isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? tanışıp kanka olmak istiyorum :rofl:
Evet acaip kafadır kendisi ayrıca cin gibi zekidir naa mümkün kandıramazsın kendisini isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? :lol:

Süper ya isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?Disminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Esra sen neşmişsin böyle isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Ayı yavrusu isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? :lol:

Konu baya bir saptı. isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? Başlığı değiştir Canan'cım. Şöyle yap:

Ya siz nasıl doğdunuz?

=)
isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? bencede isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?

bır ıkı gundur yazasım yoktu ama takıp ettım ama arkadas oyle bır hayat hıkayesı anlattıkı dayanamadım isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?)) bende okudum andan buyana guluyorum hepınıze basarılar dılerım...
Sağolun sizede isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?

Yok canım, bence İLGİNÇ DOĞUM HİKAYELERİ daha iyi isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Haklısın Adaş' ım;
Moderatorlerden birinden rica ederseniz, düzeltirler isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ? ya valla bu kadar güleceğinizi bilseydim daha önce anlatırdım isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
ne iyi oldu ya herkes deşarj oldu valla isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Allah bu güzel dotluklarımızı bozmasın bizi ağlatmasın isminizden memnunmusunuz? isminizin anlamı nedir ?
Hepinize ilginiz için çok teşekkür ediyorum canlarım :kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Mehmet Emrullah (İstediğiniz Anlamı Çıkarabileceğiniz Bir Resim Yaptım :)) tdesign Deneme Çalışmalar 21 06 Şubat 2011 17:37
Otomobil logolarının anlamı ne? sansiri Logo Tasarımları 4 18 Mart 2009 18:59
Bilgisayar Terimleri ve Anlamı (Devamı) jokermen Tercüme Yardım 4 05 Ekim 2008 15:22
Fontlardaki Simgelerin Anlamı sedhat Fontlar 5 26 Mart 2008 11:35

Kapat
Şifremi Unuttum?