Vinil Türk Reklam Bannerı

İstenmeyen görüntüyü Silme Adobe Photoshop Dersler

Photoshop Dersleri - İstenmeyen görüntüyü Silme Adobe Photoshop Dersler ...

ahmetbroge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbroge

Hiç Biri / Denizli

Alt 17 Nisan 2019 #1

selam herkese bugün size cs6 eğitim seti video larından photoshop ta bir fotoğraf taki istenmeyen görüntü yü resim i silme ortadan kaldırma yı göstereceğim aracın ismi content aware move tool içeriğe uygun taşıma umarım bu video yardımcı olmuştur

İstenmeyen görüntüyü Silme Adobe Photoshop Derslerİstenmeyen görüntüyü Silme Adobe Photoshop Dersler

(Mükemmel araç) content aware move tool
içeriğe uygun taşıma ne işe yarar
içeriğe uygun yama ne işe yarar
edit-fill how to use in photoshop
düzenle çubugunda doldur seçeneği ne işe yarar?
content awere nasıl kullanılır?
istenmeyen görüntü nasıl kaldırılır?
gereksiz görüntü nasıl kaldırılır?

#photoshopeğitimi
#photoshopdersleri
#cs6eğitim
#basitphotoshop
#ücretsizcs6
#türkçephotoshop
#photoshopileridüzey
#adobedersleri
#ucu ucuna
#photoshoplesson
#lphotoshopbasictutorial
photoshop dersleri,fotoğraf düzenleme dersleri,photoshop lesson basic,basit düzey photoshop eğitimi,content aware move tool,istenmeyen görüntü nasıl kaldırılır?,içeriğe uygun yama ne işe yarar,gereksiz görüntü nasıl kaldırılır,edit-fill how to use in photoshop,gereksiz görüntü nasıl kaldırılır?,içeriğe uygun taşıma ne işe yarar,İstenmeyen görüntüyü silme,Adobe Photoshop Dersleri,content awere nasıl kullanılır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı