Vinil Türk Reklam Bannerı

Kafa temizleme

Dijital makineler - Kafa temizleme ...

Kafa temizleme
turanjs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turanjs

Baskıcı / Balıkesir

Kafa temizleme

Alt 01 Ağustos 2008 #1

arkadaşlar şu kafa temizlemeyle ilgili olan tüm açıklamaları doğru bi şekilde yazarmsınız bakın şimdi ben kafaları çıkarıp solvent e bırakıcam ama nasıl ne şekilde bir sürü şey yazıyo şunu gerçekten bilen yapmış yada servisliğini veren bi arkadaş yazsın..
kafayı solventin neresine kadar daldıralım...
kaç gün bırakalım...
solventi kaç kerede değiştirelim...
kafalara nereden,nasıl,kaç kere solvent basalım...
hepsini aynı kabın içine mi koyalım...
zararı var mı yom mu kafaları solvente yatırmanın en önemlisi bence bu...
yani v.b. şeyler arkadaşlar..
memnun kalırım tam biligi vericek biri varsa..herkez tam olarak aydınlansın şu kafa temizlemede..

iyi günler......
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02 Ağustos 2008 #2

hangi model kafa olduğunu yazmamışsın...

ana kural elektronik bölümlerine solvent deydirme..
ve solvent içine bandıracağına kafa içerisine solvent bas şırınga yada bir pompa sistemi ile...

Erkan DERYA (istanbul reklam)
Bu mesajdan alıntı yap

turanjs

Baskıcı / Balıkesir

Alt 04 Ağustos 2008 #3
infiniti 8160 III plus marka makina.
ayrıca sizi biliyorum iş yerime gelmiştinizi erkan derya Kafa temizleme
Bu mesajdan alıntı yap
msteknoloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msteknoloji

Hiç Biri / Bursa

Alt 04 Ağustos 2008 #4
kardeş ben kafaları ozel bir maddem var onunla %99 açabiliyorum iletişim bilgilerimden bana ulaş kafa modeli onemli değil her çeşit kafayı otomatik olarak açarım.
Bu mesajdan alıntı yap
isra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isra

Baskıcı / Konya

infiniti

Alt 06 Ağustos 2008 #5
arkadaşım aynı infiniti marka bendede var
3 kafa tıkalı nasıl açacam bilmiyorum lütfen yardım ederseniz sevinirim. saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

turanjs

Baskıcı / Balıkesir

Alt 07 Ağustos 2008 #6
merhaba isra,forumda da okuduysan bir çok şey yazıyor kafa açmayla ilgili zaten benimde amacım şuna son noktayı koya bilme bende tam olarak bilmediğim için dedim ki gerçekten bilen biri varsa her şeyi le anlatsın...lütfen tekrar diyorum şöyle bütün yazılara karşılıt hepsini şu konuda yaza bilicek arkadaş varsa yazsın faydalanalım..
Bu mesajdan alıntı yap

msteknoloji

Hiç Biri / Bursa

Tıkalı kafa açma

Alt 08 Ağustos 2008 #7
arkadaşlar şunu anlamak istemiyorsunuz sanırım baskı hafalarını açabilmeniz için bir kere makina almanız lazım ve özel bir maddesi var onu da kullanmanız gerekli ama burda bunlar yeterli değil bu işlemlerin yapılması gereken bir sırası ve farklı prosedürleri var makina kullanıcılarının veya sahipleriinin yapabileceği bir işlem değil oyuzden herkes işini yapsın ben makina satarım servis veriirim yedek parça sağlarım reklam işi yapmam oyuzden reklamcı arkadaşları ve operatörleri bu konu aşar tıkalı tafası olan varsa bana profilimden ulaşsın yardımcı olayım bu kanuda lütfen bilmeden ve kaprisli mesajlar bırakmayın haa buarada kafa açma makinası almak isteyen olursa satabilirim elimde 3 tane var bu işe girmek isteyenlere de yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09 Ağustos 2008 #8
arkadaşlar ben kafaları bu msteknoloji adlı firmaya gönderdim bu sabah kafalarım geldi gerçekten bu adamlar bu işi çözmüş makinam 250 lik infiniti ve 3 pasta baskı yapıyorum mükemmel kafalarımın hepside açılmış çok teşekkür ederim murat bey ve ekibine. sizlerede tavsiyem olur eğer kafa sıkıntısı varsa yeni kafa almaktan daha iyi....:-)
Bu mesajdan alıntı yap

msteknoloji

Hiç Biri / Bursa

Alt 09 Ağustos 2008 #9
kafaların durumuna memnun kaldıysan ne mutlu bize herhangi bir sıkıntı olursa tekrar görüşürüz sen bana diğer 2 kafayıda yolla onlarıda açalım iyi baskılar.
Bu mesajdan alıntı yap
teknik servis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknik servis

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 20 Ağustos 2008 #10
arkadaşlar kafalar 128 se ve elektronıklerı calısıyorsa .... bana ıletısım bılgılerımden özel msj at acma gantısı %100 bılgınız olsun o madde de sadece bendedır bılesınz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Vinil Türk Reklam Bannerı

Etiketler
kafa, temizleme