Vinil Türk Reklam Bannerı

Kendi Mini Eğlence Dünyanızı Yaratın,Ödülü Kazanın!

Yarışma Organizasyonları - Kendi Mini Eğlence Dünyanızı Yaratın,Ödülü Kazanın! ...

Cevapla
Kendi Mini Eğlence Dünyanızı Yaratın,Ödülü Kazanın!
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Standart

Kendi Mini Eğlence Dünyanızı Yaratın,Ödülü Kazanın!

Alt 04 Ocak 2011 #1

KATILIM ŞARTLARI
Genel Kurallar:

* “Kendi Mini Eğlence Dünyanızı Yaratın” adlı yarışma Turkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde 27 Aralık 2010 10:00′dan 24 Ocak 2011 17:00 (TSI) tarihine kadar sürecektir.
* JPEG formatında gönderilen eserlerin/tasarımların sadece Kingston DataTraveler Mini Fun G2 USB Flash sürücüsünün görsellerinden oluşması gerekir. Ürünle ilgili çizimler, fotoğraflar, 3D modellemeler, kolajlar kullanılabilir.
* Kingston Technology Inc., web sitesinde ya da kullanıcının sisteminde dosya gönderirken oluşabilecek hatalardan ötürü projenin okunamaz hale gelmesinden sorumlu değildir. Aynı şekilde belirtilen tarihler dışında proje gönderileri de dikkate alınmayacaktır.
* Kingston Technology Inc. yarışma dahilinde gönderilen tüm çalışmaların / eserlerin telif hakkı sahibi olur. Bu telif hakkının herhangi bir şekilde iadesi söz konusu değildir.
* Kingston Technology Inc. ve yetkilileri projeye gönderilen çalışmaları herhangi bir mecrada(online, yazılı) istediği şekilde kullanma hakkına sahiptir.
* Kingston Technology Inc. kayıt esnasında toplanan bilgileri pazarlama amaçlı olarak kullanma hakkını ve diğer firmalara yönlendirme hakkına sahip olur. Katılımcılar, bu bilgileri kullanılmasından herhangi bir karşı çıkamazlar.
* Kingston Technology Inc. kayıt kurallarında yapılabilecek herhangni bir hatadan, değişiklikten ve doğuracağı sonucundan sorumlu değildir.
* Yarışma sonuçları ve kararı sadece Kingston Technology Inc. sorumluluğu altındadır.
* Sahte / çalınan ürün ve çalışmalar yarışmadan otomatik olarak çıkartılacaktır. Kingston Technology Inc. bu tür durumlarda yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Düzenleyici yasa ve yarışmanın geçerli olduğu bölge:

* Tüm ülke yasaları geçerlidir.
* Yasaklanan bölgelerden yarışma katılım hakkı yoktur.
* Kingston Technology Inc. herhangi bir açıklama yapmadan yarışmayı iptal etme, askıya alma, durduma hakkına sahiptir. Katılımcıların çalışmalarını da hiç bir açıklama belirtmeden yarışmadan çıkartma hakkına sahiptir.

Katılımcılar:

* 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye vatandaşı olan herkes (Kingston çalışanları, yetkili pazarlama ajansları ve birinci, dereceden yakınları dışında) bu yarışmaya katılabilir.
* Katılımcılar yarışmaya gönderdikleri eserlerin kendilerine ait orijinal eserler olduğunu ve başka bir yerde kullanılmadığını, ödüllendirilmediğini ve kopyalanmadığını kabul eder.
* Katılımcılar eserlerinin tüm kopya, telif ve kullanım haklarının kendilerine ait olduğunu onaylar ve kabul eder ve bu hakların üçüncü parti şahıslar ve firmalar tarafından yasal olarak korunmadığını, ve ödül kazanırlarsa eserin tüm haklarını Kingston Technology Inc.’e transfer edeceklerini önceden kabul eder.
* Eğer eserler üçüncü kişilere ya da firmalara ait ise ve yasal koruma altındaysa, katılımcı yasal olarak muhattaptır.
* Kingston Technology Inc. yarışmaya katılan benzer eserlerden sorumlu değildir.
* Eserin yarışmacıya ait olmadığının tespiti halinde, ya da başka bir esere benzemesi ya da eserden kopyalandığı tespit edildiğinde, verilen ödül geri alınır.
* Katılımcılar Kingston Türkiye’ye isimlerinin ve soyadlarının medya ve diğer mecralarda kullanma hakkını verir.
* Katılımcılar Kingston Türkiye’nin yarışma kurallarını istediği zaman istediği nedenle değiştirme hakkı olduğunu kabul eder.
* Kayıt forumunu dolduran ve yarışma kural ve şartlarını kabul eden katılımcılar, kendileri hakkında elde edilen bilgilerin, isim, soyad, fotoğraf, adres, Kingston Technology Inc. ve iş ortakları tarafından tarafından pazarlama ve reklam amaçlı olarak dünya çapında tüm medya kanallarında kullanılabileceği iznini geri dönülmez bir şekilde verirler.
* Her katılımcı, Kingston Technology Inc.’i, ya da bu yarışma ile ilgisi olan kurumları, çalışanları ve temsilcilerini, harcamalarla ya da hasar ya da diğer kayıplarla ilgili olarak suçlama haklarından peşinen vazgeçerler.

Yarışma Bilgisi

* Süre: 27 Aralık 2010 – 24 Ocak 2011 ( TSI 17:00)
* Sonuç duyurusu: 28 Ocak 2011
* Ödüllerin teslimi:1 Şubat 2011′den sonra 20 iş günü içerisinde
* Ülke: Türkiye

Yarışmaya Katılım

* Yarışmaya katılmak için herhangi bir şart aranmamaktadır.
* Her üye sadece 3 adet eser gönderme hakkına sahiptir. 3 adette fazla eser gönderen kullanıcıların bu gönderileri dikkate alınmayacaktır.
* Tasarlanacak eserlerde kullanılan rengin ve konseptin değişikliği konusunda sınırlama yoktur.
* Tüm eserlerin, Kingston Technology’e ait olan minieglence.com sitesinde yer alan kurallara uyması gerekmektedir.

Muhteşem Ödüller!
Birinciye 1500$
İkinciye 1000$
Üçüncüye 500$

Ödüllendirme

* “Mini Eğlenceli Dünyanı Yarat” yarışmasının kazananları 24 Ocak 2011 tarihinden itibaren Kingston yetkilileri ve yetkili pazarlama ajanslarının oylaması sonucunda 28 Ocak 2011 tarihinde belirlenecektir ve kazananlarla kayıt sırasında verdiği iletişim bilgileriyle irtibata geçilecektir.
* Ödüller, 1 Şubata 2011 tarihinden itibaren 20 iş günü içerisinde sahiplerine iletilecektir. Ödül kazanan kullanıcının çalışmaları herhangi bir şekilde yarışmadan atılırsa, ödül başka bir katılımcıya verilecektir.
* Kingston Technology, ödül kazananlarla irtibata geçerek kimlik doğrulaması yapacak ve satın aldığı ürünün faturasının kopyasını isteyecektir. Ayrıca, ödül kazananlar, gerçek Kingston ürünü satın aldığını Kingston yetkililerine ispatlamak zorundadır.
* Ödüller gönderilmeden evvel, yarışmayı kazananlar Kingston’a projenin hazırlandığı yazılımdaki orjinal halini ve formatını göndermek zorundadır.
* Ödül kazananlar; vergilendirme veya ödül ile ilgili masraflardan sorumludur. Kingston, kendi insiyatifinde olarak, benzer veya daha değerli bir ödül teklif edebilir.

Telif Hakları ve Eserlerin Sergilenmesi

* Ödül kazanan eserlerin tüm kullanım telif hakları Kingston Technology Inc.’e aittir.
* Kingston Technology Inc., yarışmaya gönderilen tüm eserlerin gösterilme, yayınlanma ve kaydetme hakkına sahiptir.
* Yarışmaya katılanlar, bu belgede yazılan kuralları kabul etmiş sayılır.

NASIL KATILACAKSINIZ?

* İlk olarak sitemize kayıt yaptırıyorsunuz.(www.minieglence.com)
* Kayıt yapıp sisteme giriş yaptıktan sonra, DataTraveler Mini Fun görselleri ile hazırladığınız ve kendinizin tasarladığı bir dünyayı ”Yarışmaya Katılın” bağlantısından bize gönderin.
* Tasarım için KingstonDataTraveler minifun ilgili çizimler, fotoğraflar, 3D modellemeler, kolajlar kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(35)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 05 Ocak 2011 #2
                             
* Kingston Technology Inc. yarışma dahilinde gönderilen tüm çalışmaların / eserlerin telif hakkı sahibi olur. Bu telif hakkının herhangi bir şekilde iadesi söz konusu değildir.
* Kingston Technology Inc. ve yetkilileri projeye gönderilen çalışmaları herhangi bir mecrada(online, yazılı) istediği şekilde kullanma hakkına sahiptir.
* Kingston Technology Inc. kayıt esnasında toplanan bilgileri pazarlama amaçlı olarak kullanma hakkını ve diğer firmalara yönlendirme hakkına sahip olur. Katılımcılar, bu bilgileri kullanılmasından herhangi bir karşı çıkamazlar.
şaka mı bu?
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Standart
Alt 05 Ocak 2011 #3
şaka mı bu?
ne varsa hepsini kullanma hakkı vardır diyorlar yani Kendi Mini Eğlence Dünyanızı Yaratın,Ödülü Kazanın!
Bu mesajdan alıntı yap
kblyglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kblyglr

Webmaster / Bursa

Standart
Alt 06 Ocak 2011 #4
Yapacak yarışma bulamamışlar mı?

Ben böyle bir ödül için bu kadar çok uğraş gerektiren başka bir yarışma daha görmedim. Zevk için katılmayı düşünen bol vakti olan kişilerin dışında çok fazla katılım olacağını sanmıyorum.

Katılanlara başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
kendi şehrinizi yaratın City Icons | 50 AI and EPS | 8.09 MB Bahtınur YILDIZ Vektörel 19 20 Eylül 2011 21:39
Photoshopda Kendi sualtı dünyanızı yaratın. yy84 Deneme Çalışmalar 3 08 Kasım 2009 22:21
Kendi Ata Sözünüzü Yaratın :) namasteeee Graficafe 6 06 Kasım 2009 17:13
Yılın Fotoğra Ödülü :(:(:( grafikerkartal Video Paylaşımları 15 20 Temmuz 2009 15:21

Kapat
Şifremi Unuttum?