KingCommerce - KingCommerce Alışveriş Script İndir

Web Tasarımı - KingCommerce - KingCommerce Alışveriş Script İndir ...

Cevapla
KingCommerce - KingCommerce Alışveriş Script İndir
batuhanqq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batuhanqq

Yrd. Grafiker / Balıkesir

Standart

KingCommerce - KingCommerce Alışveriş Script İndir

Alt 27 Ekim 2019 #1

KingCommerce - KingCommerce Alışveriş Script İndir


KingCommerce - KingCommerce Ücretsiz Alışveriş Script İndir

Nulled Script, Nulled Script İndir, Ücretsiz script, Ücretsiz Script İndir, Php Script, Php Script İndir, Nulled script indir.

“KingCommerce”, ONE veya MULTI Bayi E-Ticaret İşletme Yönetim Sistemi için Hepsi Bir Arada çözümdür. Bu CMS, bir e-ticaret işi yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi ve envato pazarında mevcut olan EN İYİ e-ticaret mağazalarından birini içerir. Bu çevrimiçi mağazanın tüm işlevselliğini düzgün bir şekilde kontrol ederseniz, diğer en iyi e-ticaret platformlarını veya çevrimiçi mağazaları atlayacağınızı garanti edebiliriz.

KingCommerce, pazarlama işlerini yürütmek için milyonlarca dolar harcayan yeni başlayanlar veya bireyler için geliştirilmiştir. Müşterilerinizin mağaza ürünlerinizi yeni müşterilere pazarlamasını ve para kazanmasını sağlamak için bu online mağazada AFFILIATE MARKETING sistemini ekledik. Bu özellik, mağaza ürünlerinizi para harcamadan pazarlamanıza yardımcı olur. Müşterileriniz ve ziyaretçileriniz pazarlamacılarınız olacaktır. Bu tek özellik binlerce yeni müşteri getirecek ve mağaza satışları artacaktır.

Bu e-ticaret yazılımı herhangi bir FİZİKSEL, DİJİTAL veya LİSANS ANAHTARI'nı tek bir platformda satmak için geliştirilmiştir! FASHION, JWELLERY mağazası, ORGANİK mağazası, ELEKTRONİK mağazası, EBOOK mağazası, YAZILIM veya OYUN LİSANSI anahtar deposu gibi sık kullanılan web sitelerini yapmak için bu e-ticaret komut dosyasını kullanabilirsiniz!

Müşterileriniz satıcı olmak için bir fiyatlandırma planı seçebilirler. Fiyat planınızı günler ve ürün yükleme kısıtlamaları ile oluşturabilirsiniz. Her satıcının kendi pazar sayfası olacak, böylece pazarlayabilecekler ve mağazanız otomatik olarak tanıtılacak. Bu özelliği yönetici panelinden devre dışı bırakabilir ve bu sistemi tek bir mağaza olarak kullanabilirsiniz!

Bu e-ticaret sisteminin en büyük özelliği GÜÇLÜ ADMİN PANELİ! Herhangi bir kodlama becerisi olmadan herhangi bir şey ayarlayabilirsiniz. Bu PHP e-ticaret betiği Laravel çerçevesi kullanılarak geliştirilmiştir, bu nedenle wordpress, shopify veya diğer CMS şablonları gibi herhangi bir hatayı genişletmek kolay değildir.

Tam Kaynak Kodu
Kodlama Olmadan Mağazayı Yönetme Belgeleri
6 Ay Destek
24 Saat İçinde Ücretsiz Kurulum
Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme

Demo

İndir

Dosya Parolası: www.phpscripttr.com
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
PHP Script – Adult Video Pro Scripti İndir batuhanqq Web Tasarımı 0 20 Eylül 2019 20:32
C2C Pazaryeri Scripti (N11 Tarzı Script) C2C Marketplace Script fikirproje Web Tasarımı 0 01 Mayıs 2018 12:15
Alışveriş sepeti görselleri (market arabası, alışveriş arabası, alışveriş, market) HQ child_play Fotoğraf - Resim 67 30 Temmuz 2013 16:09
script ? midnight737 Graficafe 0 11 Şubat 2012 19:28
Alışveriş Merkezi Afiş çalışması Gökcanlar Alışveriş Merkezi vonwien Afiş Tasarımı 20 28 Ağustos 2009 08:40

Kapat
Şifremi Unuttum?