Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

14 Şubat Şiir Akşamı Afişi Yorum Lazım

sharaph

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ayyildizforum.net
Hala Devam etmekte olan bir çalışma.

ben söyleyim:

mikrofon bu boyutta başka bulamadım. Çözünürlüğü düşük oldu...

Tasarım devam ediyor. Alt bölüm yapılacak... Yorumlar gelsin de yavaş yavaş tamamlayacağız. Ocak 20 de bitecek...

sgsagb5.jpg

Benzer konular

alaybeyteam

🌱Yeni Üye🌱
Sizin gününüzde mikrofon sizde yazan yazı çok dar olmuş. daha farklı bir yazı fontu kullanılabilir.Çalışmada çok fazla koyuluk göze çarpıyor tonları biraz daha açarsanız daha hoş durabilir.

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
sahne bence olayı yansıtmıyor
-şiir okunacak tiyatro sahnesi pek uymamış,bir sahneden çok bir yüksek sandalye kullanabilirsin perdeler olayı bozuyor,
-mikrofonu bulamadım demişsin ama klasik mikrofonları araştır, eski klasik mikrofonlar daha uygun olur, bu tür mikrofonlar havadan uzaklaştırıyor

-yazılara gelirsek efekt kullanmışsın tamam ama abartı olmuş daha sadeleştir, boğmasın

-Sizin gününüzde mikrofon sizde yazan yazısının dar tıkış tıkış olmuş arkadaşın dediği gibi

-alt kısımda bulunan irtibat bilgilerinin yazı karakterleri de çalışmadan çok ayrı kalmış

sdbyrk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ucgenmedya.com
"Sizin gününüzde mikrofon sizde.." ve "sevgilinize sürpriz yapın.." yazılarının fontları değişmeli bence. ayrıca kullanılan çiçeklerin de pek uymadığını söylemeliyim. renk olarak ise daha açık tonlar denenebilir. İyi çalışmalar.

aomeroglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.abdullahomeroglu.com
Arkadaşların hepsine katılıyorum, birşey eklemem gerekirse, yazılar çok dağınık gibi gözüküyor, yani gözü yoruyor, ana tema daha göz önünde olmalı. Başarılar emeğine sağlık.

yusuf47

🌱Yeni Üye🌱
gayet güzel bir çalışma ellerine sağlık